Müzik Haber

”YÜREĞİMDESİN!”

today03/08/2019 55

Background
share close


Ufuk Beydemir’den ‘Yüreğimdesin (Akustik)’

‘Sevda Gibi’ albümünde yer alan ‘Ay Tenli Kadın’ şarkısıyla bu yıl içinde büyük başarı ve çıkış yakalayan, aynı zamanda tüm dijital müzik listelerinin zirvesine yerleşen Ufuk Beydemir, Nisan 2019’da yayınladığı ‘Akustik EP’ adlı mini albümüyle de konuşulmaya devam ediyor.

Etkileyici konser performansı ve sosyal medyada viralleşen paylaşımlarıyla özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan sanatçı, bu yıl içinde prestijli erkek dergisi GQ Türkiye tarafından en iyi çıkış yapan sanatçı adayı olarak gösterilmiş ve ardından Power Türk Müzik Ödüllerinde ”En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcı” kategorisinde halk
oylaması sonucu bu ödülü almaya hak kazanmıştı.

Zoom Muzik etiketiyle bu yıl yayınlanan ”Akustik EP” albümünün 2. Video klibi ‘Yüreğimdesin’ parçasına harika bir İstanbul silüeti eşliğinde çekildi. Yönetmenliğini Ahsen Eser’in üstlendiği çalışma 1 Ağustos 2019 tarihinde tüm dijital platformlarda yayında!

Bu yılın en keyifli ve farklı seslerinden biri olarak büyük başarılara imza atan Ufuk Beydemir sahil beldelerindeki konserlerine ve büyük festival performanslarına devam ederken,2019 Eylül ve Ekim aylarında da Türkiye’nin birçok şehrinde dinleyicileriyle buluşmak üzere gün sayıyor.

Yazar : playfm

Rate it

0%