Haberler

Background

Manşet

PLAY FM BİR KEZ DAHA YILIN RADYOSU SEÇİLDİ

Beşincisi düzenlenen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti - Türkiye Sanat Ödülleri bu yıl KKTC Turizm Bakanlığı himayelerinde ve B/POP sponsorluğunda İstanbul'da Akatlar Kültür Merkezi'nde gerçekleşti. İki ülkenin müzik, sanat ve medya dünyasının en iyilerinin ödülleriyle buluştuğu törende PLAY FM, Kıbrıs'ta Yılın Radyosu ödülünün sahibi oldu. Gece'de ödülü alan Play Fm Genel Yayın Yönetmeni Ali Dervişoğlu, "Yaptığımız yayınların başarılı olması ve bu başarıların ödüllerle takdir edilmesi bizleri daha da kamçılamakta. Bu yüzden […]

today28/12/2021 226

Müzik Haber

EBRU YAŞAR’DAN 4 ŞARKILIK YENİ PROJE!

Ebru Yaşar, 4 şarkıdan oluşan yeni projesi 'Yine Çalıyor'la sevenleriyle bir kez daha buluştu. Albümle alakalı konuşan Yaşar, "Yaptığım albümleri, müzikseverlere hizmet olarak görüyorum. Albüm yapanlara saygı duyuyorum, gerçekten zorlu bir süreç." dedi. Albümün çıkış parçası 'Kafamın İçi'ni Siyam ve Zeyd'le birlikte seslendiren Yaşar, "Yeni seslere öncü olmayı seviyorum, daha önce düetlerle yakaladığımız başarıları bir üst seviyeye taşımak için bu defa bir trio ile dinleyicinin karşısına çıkmak istedim” dedi. Ecem […]

today29/05/2024 2

Müzik Haber

“SÖZ VE SEDA AKAY” ALBÜMÜNÜN ÇIKIŞ ŞARKISI TAN TAŞÇI’DAN!

 Seda Akay'ın arşiv niteliği taşıyan albümü birbirinden dev sanatçıların yorumuyla müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Yirmi sanatçının yer aldığı albümün açılış şarkısı ise Tan Taşçı'nın yorumuyla "Zorlu Sevdam" oldu. 1996 yılında Seda Akay’ın sözlerini yazdığı, Niran Ünsal’ın besteleyip, yorumladığı şarkı, yepyeni versiyonuyla adından söz ettirecek.  Düzenlemesi Taner Günüç’e ait olan zamansız hitin Tan Taşçı versiyonu merakla beklenirken sanatçı şarkıyı konserlerinde de söylemeye başladı.  

today29/05/2024 2

Müzik Haber

HADİSE VE “HAYAT OYUNU” TÜM PLATFORMLARDA!

Hadise, “Hayat Oyunu” isimli yeni single çalışmasını tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkının sözleri Murat Güneş’e, bestesi Volga Tamöz’e, aranjesi ise Esad Fidan’a ait. “Hayat Oyunu” video klibi ise Belçika’da Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

today28/05/2024 2

Müzik Haber

İKİLEM’İN YEPYENİSİ : “PERİŞANLARDAYIM”

Türkçe müziğin sevilen gruplarından İkilem, “Perişanlardayım” adlı yeni şarkısını yayınladı. Söz ve müziği Serhat Karan imzası taşıyan şarkının prodüktörlüğünü grubun diğer üyesi Uğur Ateş üstleniyor. Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde 40 kişilik kalabalık bir ekiple çekilen video klibin görüntü yönetmeni ise Can Dolu oldu. Kapak fotoğrafı Selim Vardım objektifine ait.

today28/05/2024 3

Manşet

GÖKHAN TÜRKMEN’İN YENİ TEKLİSİ : “KALBİM” YAYINDA!

Gökhan Türkmen, albümünden önce sürpriz teklisi "Kalbim"'i müzikseverlerin beğenisine sundu. "Organik"; sade, süssüz, salt müzik amacıyla Serkan Ölçer ve Gökhan Türkmen'in birlikte ortaya çıkardığı yeni bir seri. Bu ikinci şarkı "Kalbim"'in devamında, "Rüya" ve "Yan Sen"’de dinleyici ile buluşacak. "Kalbim"’in video klibi; ödüllü yönetmen Ali Özkul tarafından Şile’de çekildi. Sözü müziği Gökhan Türkmen'e düzenlemesi Serkan Ölçer’e ait, 2014 yılında yayınlanan “En Baştan” albümünde yer alan şarkı şimdi ‘Kalbim (Organik)’ versiyonu ile dijital dünyada […]

today21/05/2024 12

Müzik Haber

TUĞBA ÖZERK’DEN YENİ SİNGLE ÇALIŞMASI: “İZ”

Popüler müziğin sevilen sanatçılarından Tuğba Özerk,“İz” adlı yeni single çalışmasını müzik severlerin beğenisine sundu. Sözü ve müziği Tuğba Özerk, düzenlemesi ise Murat Yeter imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğini ise Erkan Nas üstlendi. Hareketli bir şarkı olan “İz” bir ayrılığın hikayesini anlatan ve ikili ilişkileri tiye alan sözleri ile dikkat çekiyor.

today21/05/2024 9 2

Müzik Haber

RAFET EL ROMAN “BU GÜNLER YAŞANACAK” DEDİ!

Rafet El Roman, uzun bir aradan sonra, yeni şarkısı “Bu Günler Yaşanacak” ile sevenleriyle buluştu. “Bugünler Yaşanacak” ,  Rafet El Roman’ın çocukluğundan beri hayranı olduğu bir Ferdi Tayfur şarkısı. Sözleri Halit Çelikoğlu; bestesi Cengiz Tekin’e ait olan şarkının, yeni aranjesi ise Steffen Müller tarafınca yapıldı.  

today21/05/2024 31

Müzik Haber

BERKAY’DAN YENİ SİNGLE : “ŞİMŞEK ŞİMŞEK”

Pop müziğin başarılı ismi Berkay, “Şimşek Şimşek” isimli yeni şarkısını dinleyicisiyle paylaştı. Sözü , müziği ve düzenlemesi Ersay Üner’e ait çalışmanın video klip yönetmeni ise Mustafa Özen oldu. Berkay’ın yeni single’ı “Şimşek Şimşek” tüm dijital platformlarda ve radyolarda yayında.

today20/05/2024 5

Manşet

GÜLŞEN’İN “BAL”I YAYINDA!

Gülşen, sözü ve bestesi kendisine, prodüksiyonu Ozan Çolakoğlu'na ait olan "Bal" ile 2024 yazını karşılıyor. Güncel pop-dans soundunda hazırlanan, yepyeni Gülşen şarkısı "Bal", Abdullah Yazıcı yönetmenliğinde, Mahizer Aytaş kreatif direktörlüğünde kliplendi.

today19/05/2024 19

Müzik Haber

SILA’NIN CANLI KONSER KAYITLARI ALBÜM OLUYOR!

Sıla Gençoğlu sevilen şarkılarının konser kayıtlarından bir albüm yayınlayacak. Konserlerde en sevilen parçalarının konser kayıtlarını albüm yapacak olan ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu ''Arz'' şarkısının canlı konser kaydını yayınlıyor. Geçtiğimiz haftalarda “Sek”’i yayınlayan, ve sonrasında ''Arz''ı yayınlayan sanatçı 7 Haziran'da ''Kurşun'' şarkısının konser kaydını yayınlayacak. Sanatçı peş peşe piyasaya çıkacak diğer şarkılarının konser kayıtlarını en son toplu bir albüm olarak dinleyicisiyle buluşturmayı planlıyor.

today17/05/2024 5

0%