Güncel

HADİSE YARDIM ŞARKISI İÇİN BRÜKSEL’E GİTTİ

today03/03/2023 64

Background
share close

Hadise, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremin ardından Hollanda’da düzenlenen yardım kampanyasına katıldı.

 

Hadise, ‘People Help The People’ı (İnsanlar İnsanlara Yardım Eder) şarkısını seslendirmek için Brüksel’e gitti. Hadise, “Uyuyamadım, kendimi suçlu hissettim, enkaz altındakileri yalnız bırakıyormuş gibi hissediyorsun. Duygularımı tarif edecek kelime bulamıyorum. İzleyip, bir şey yapamamak çok kötü” dedi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki deprem 11 ilimizde büyük bir yıkıma neden oldu. Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis, Malatya ve Elazığ’ı sarsan asrın felaketinde 43 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti.

Ünlü isimler tek yürek oldu ve yaraları sarmak için harekete geçti. Ünlü şarkıcı Hadise de yardım kampanyalarına katılan isimlerden oldu. Hadise, 20 sanatçı arkadaşıyla ‘People Help The People’ı (İnsanlar İnsanlara Yardım Eder) şarkısını seslendirmek için Brüksel’e gitti. Şarkı, Belçika Acil Yardım Konsorsiyumu’nun öncülüğünde düzenlenen yardım kampanyasının sesi olacak. Şarkı 3 Mart günü ülkedeki tüm radyolarda çalınacak ve birçok medya kuruluşu canlı yayınlarla yardım toplayacak. Bu yardımlar deprem bölgesine aktarılacak.

Yazar : playfm

Rate it

0%