Vizyon

VİZYON BU HAFTA BOL MÜZİKLİ

today20/01/2018 10

Background
share close

Vizyon Bu Hafta Bol Müzikli!

Bu hafta 6 yeni film seyircilerin karşısına çıkıyor.

Coco

Orijinal seslendirme kadrosunda Latin oyuncuların bulunduğu animasyon film Coco’da Anthony Gonzalez, Benjamin Bratt, Gael García Bernal ve Renee Victor gibi isimler sesleriyle yer alırken, filmin yönetmen koltuğunda ise Toy Story 3 ile beğeni toplayan Lee Unkrich oturuyor.

Aman Doktor / Djam

Usta yönetmen Tony Gatlif’in yönetmen koltuğunda oturduğu Aman Doktor’un oyuncu kadrosunda Daphne Patakia, Simon Abkarian, Maryne Cayon, Kimon Kouris gibi isimler yer alıyor. Cannes Film Festivali seçkisinde yer almış olan “Aman Doktor”un çekimleri Yunanistan ve Türkiye’de gerçekleşti.

Rüzgar

Yönetmen koltuğunda F. Serkan Acar’ın oturduğu, sevgi – hayat – aile çemberinde renkli bir yolculuk vadeden “Rüzgar”ın başrollerinde güzel oyuncu Belçim Bilgin, romantik yapımların sevilen yüzü olmanın yanında şarkılarıyla da beğeni toplayan Halil Sezai ve küçük oyuncu Ata Berk Mutlu yer alıyor.

Hakaret / The Insult

Lübnan’ın Oscar adayı olarak seçilen Hakaret’in yönetmenliğini Ziad Doueiri üstleniyor. Filmin başrollerini performansıyla Venedik Film Festivali’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan Kamel El Basha, Rita Hayek ve Adel Karam paylaşıyor.

Enes Batur Hayal mi Gerçek Mi?

Youtube kanalı üzerinden 5 milyonu aşkın takipçiye ulaşan Enes Batur’un başrolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek Mi? filminin zengin kadrosunda Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına’nın yanı sıra Kafalar isimli kanal ile tanınan Atakan Özyurt ile ünlü Youtube fenomenleri Başak Karahan, Baturay Anar, Berk Muhammet, Bilal Hancı, Burak Güngör, Çağla Demirel, Duru Önver, Efe Koçyiğit gibi sevilen internet fenomenleri de yer alıyor.

Umut Avcıları

İlker Çavga’nın yönetmen koltuğunu üstlendiği yerli komedi filmi Umut Avcıları’nda başrolleri Furkan Tezcan, Haydar Zeytünlü, Turgut Güneş üstleniyor.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%