Müzik

SUADİYE’DEN SEZEN AKSU ŞARKISI !

today23/05/2018 6

Background
share close

Suadiye’den Sezen Aksu Şarkısı

Geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan şarkıcısı ödüllerinin sahibi olan Suadiye’nin hayali gerçek oldu.

 “Tek hayalim bir Sezen Aksu şarkısı söylemek” diyen Suadiye’nin yeni şarkısı Sezen Aksu imzalı. Artık sahneye çıkmayacağını ve gençler için üretim yapacağını söyleyen Sezen Aksu’dan yaza uygun harika bir şarkı alan Suadiye hem yeni şarkısının heyecanını, hem hayalini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu aynı anda yaşıyor…

2016 yılının başlarında çıkardığı “Cesaretim Yok” parçası ile “En İyi Çıkış Yapan” şarkıcı kategorisinde ödüller alıp ardından müzikseverlere sunulan “Aşkça” şarkısıyla başarısını sürdüren Suadiye, prodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras’ın yaptığı yeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Aşkerler”in düzenlemesi Okay Barış’a ait. Suadiye, kendisine çok eğlenceli bir şarkısını veren Sezen Aksu için “Benim için son dakika sürprizi oldu. Sezen Aksu ile tanıştığım an ağlamaktan konuşamadım. Bana verdiği öğütler asla kulağımdan gitmeyecek” diyerek duygularını ifade ediyor.

“Aşkerler” şarkısının klibi için Arman Perihan ve dansçılarla ile kamera karşısına geçen Suadiye’nin klibi İstanbul’da Taş Ocağı’nda çekildi. 18 saat süren çekimlerde Ulaş Ergin yönetmen koltuğunda otururken, Suadiye’nin fotoğraflarını ise Lara Sayılgan çekti.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%