Etkinlik

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Oryantasyon Günleri Sona Erdi

today08/11/2022 12

Background
share close

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı Oryantasyon Günleri Dolu Dolu Geçti

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’ne (KAÜ) yeni katılan öğrenciler için düzenlenen “Oryantasyon Günleri” 13 Ekim 2022 Perşembe günü 55/57 Social Space’de başladı. PLAY FM’in Medya ve İletişim sponsorluğunu üstlendiği KAÜ Oryantasyon Günleri Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’ne yeni başlayan öğrencilerin üniversite ve çevreyle uyum sürecini desteklemek, üniversitenin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla gerçekleşti.

Üç gün süren Oryantasyon Günleri kapsamında Kıbrıs Amerikan Üniversitesi’nin bulunduğu tarihi Surlariçi bölgesi, Girne ve Gazimağusa bölgesinde bulunan tarihi yerlere gezi etkinliklerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli pek çok sosyal ve kültürel etkinlikler de gerçekleştirildi.

 

 

 

 

 

Oryantasyon Günleri “HOŞGELDİNİZ” partisi ile sona erdi.

Yeni gelen öğrencilerin tanışıp, kaynaşmalarını sağlamak amacıyla yapılan etkinlikte DJ performansıyla öğrenciler doyasıya eğlendi. Play Fm’in iletişim sponsorluğunu üstlendiği “Hoşgeldiniz” gecesi renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

Sahne Hiç Boş Kalmadı

Yeni Akademik Yıl’da hem Türkiye hem de dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrenciler kendi dillerinde şarkılar söyleyerek dans gösterileri sergilediler. Öğrenciler birbirlerinin kültürlerini tanıyarak gece boyunca kaynaşma fırsatı buldu. Gecede sahne alan DJ Turgut Öztüner farklı kültürlerden oluşturduğu popüler müzik listesi ile öğrenciler dans etti, sahne hiç boş kalmadı.

Yazar : playfm

Rate it

0%