Müzik Haber

İZEL, ”KENDİLİĞİNDEN OLMALI” DEDİ !

today29/03/2019 40

Background
share close

İzel’in Heyecanla Beklenen Albümü “Kendiliğinden Olmalı” Hayranlarıyla Buluşmak İçin Hazır.

Türk pop müziğinin yıllara meydan okuyan ve çok sayıda hit şarkının güçlü temsilcisi İzel; uzun zamandır titizlikle üzerinde çalıştığı heyecanla beklenen Arpej Yapım etiketiyle yayınlanacak “Kendiliğinden Olmalı adlı albümünü hayranlarıyla buluşturmak için hazır.

Yepyeni bir sound ile dinleyici karşısına çıkmaya hazırlanan sanatçı 7 yıl sonra dinleyiciyle buluşturduğu yepyeni albümünü anlatırken hayranlarına şu cümlelerle sesleniyor; “Siz sabırla bekleyen dinleyicilerim; her günümde arkamda bir sevgi ordusu oluşturduğunuz için hep minnettar kalacağım. Hepiniz her duamda olacaksınız. Kalbinizden öper güzel günlerde dinlemenizi dilerim.” 

Klipte 600 Metre Kumaş Kullanıldı.Albümün ilk klibi Yüzdeyüz Film ortaklığıyla Gökhan Palas yönetmeliğinde; sözleri Meral Turan, müziği Gökçer Turan, düzenlemesi Serdar Ayyıldız’a ait “Bizim Ağaç” adlı parçaya çekildi. Özgür Mete ve ekibi tarafından 3 ay süren çalışmalar sonucunda 4 özel kostüm hazırlandı ve 600 metre tül kullanıldı. 2 ayrı etapta çekilen klibin ilk bölümü Gümüşsuyu’nda tarihi bir apartmanda diğer bölümü ise Kandilli’deki Adile Sultan Sarayı’nda çekildi.  İzel Çelik Ercan Yıllar Sonra Bu Albümde Buluştu. Birbirinden özel 12 şarkının yer aldığı albüme adını veren aynı adlı şarkının sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Ercan Saatçi’ye ait “Bırakın” isimli şarkının söz-müzik ve düzenlemesi ise Çelik Erişçi’ye ait. Böylece efsanevi İzel – Çelik – Ercanüçlüsü yıllar sonra Kendiliğinden Olmalı albümünde bir araya gelmiş oldu.

 Mehmet Güreli’den dinlemeye alıştığımız “Kimse Bilmez”, İzel’in tutkulu yorumuyla Serdar Ayyıldız’ın farklı düzenlemesiyle yepyeni bir ruha büründü.  “Daha Ne Kadar”, “Bugün Erkenden” ve “Yerine Sevemiyorum” adlı parçaların ise söz ve müziği Sinan Akçıl’a ait. “Fersah”ve “Yas Mühürümdür” adlı parçalarda ise Alper Narman ve Onur Özdemir iş birliğini görüyoruz.  Aranjelerde ise Serdar Ayyıldız, Alen Konakoğlu, Çelik Erişçi ve Sinan Akçıl imzası var.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%