Vizyon

HANGİ FİLME GİDECEĞİNİZİ ŞAŞIRACAKSINIZ !

today19/02/2018 8

Background
share close

Hangi Filme Gideceğinizi Şaşıracaksınız!

Oscar’ın güçlü adaylarının yanı sıra merakla beklenen yerli filmler de bu hafta vizyonda!..

Ben, Tonya / I, Tonya

Buz pateni sporunun göründüğü kadar da narin ve huzurlu bir arka dünyası olmadığını gözler önüne seren Ben, Tonya’da Triple axel” hareketini tamamlayabilen Amerikalı ilk kadın sporcu olan Harding’i Margot Robbie, Jeff Gillooly’ye ise Kaptan Amerika’nın Bucky Barnes’ı Sebastian Stan canlandırıyor. Kadrosunda Allison Janney ve Caitlin Carver’ın da yer aldığı biyografik dram kara komedisi Craig Gillespie’nin imzasını taşıyor.

Suyun Sesi / The Shape of Water

2018 Oscar adaylıklarında En İyi Film dahil 13 dalda adaylık kazanan Suyun Sesi, “Hellboy” ve “Pan’ın Labirenti” gibi filmleri ile hayal gücünün sınırsızlığına tanık olduğumuz Guillermo del Toro’nun imzasını taşıyor. Filmin başrolünde Sally Hawkins yer alırken, Elisa’nın su altında yaşayan aşkını ise Hellboy’un Abe Sapien’ı, Pan’ın Labirenti’nin Pan’ı, kısacası del Toro’nun kadrolu oyuncusu olan Doug Jones canlandırıyor. Filmin kadrosunda Octavia Spencer, Michael Shannon, Richard Jenkins, Lauren Lee Smith ve Michael Stuhlbarg da yer alıyor.

Sofra Sırları

Senarist olarak başladığı 31 yıllık kariyeri boyunca “Nar”, “Gölgesizler”, “Anlat İstanbul” ve “9” gibi pek çok başarılı yapımı yerli sinemaya kazandıran Ümit Ünal’ın yönetmen koltuğuna oturduğu 8. uzun metraj olan  Sofra Sırları’nda başrolü son olarak “Aile Arasında”da karşımıza çıkan güzel oyuncu Demet Evgar üstleniyor. Evgar’ın yanı sıra Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam, Fırat Altunmeşe, Ferit Aktuğ, Emrah Kolukısa, Burcu Yasemin Şeyben, Burcu Halaçoğlu gibi isimler yer alıyor.

Black Panther

Daha vizyona girmeden ön biletleriyle satış rekorları kıran yeni Marvel mahsülü Black Panther, Marvel’ın 3. evre süper kahramanlarından olan Black Panther’ın hikayesini genişletiyor. Chadwick Boseman’ın karizmatik süper kahramanı canlandıracağı “Black Panther”da “Creed: Efsanenin Doğuşu” ile geniş kitlelerce sevilmeye başlayan Michael B. Jordan da filmin kötü adamı Erik Killmonger olarak karşımıza çıkacak.”Creed: Efsanenin Doğuşu”nun “Black Panther”a bir diğer desteği de yönetmeni Ryan Coogler oluyor.

Mutlu Canavar Ailesi

Holger Tappe’in yönetmen koltuğunda yer aldığı eğlenceli animasyon macerası Mutlu Canavar Ailesi’nde orijinal seslendirme kadrosunu Ethan Rouse, Emily Watson, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Jason Isaacs, Catherine Tate, Ewan Bailey ve Celia Imrie süslüyor. Film bu hafta vizyonunun animasyon türünde olan tek filmi.

Hadi Be Oğlum

Hem beyaz perdede hem de ekranlarda sıklıkla görmeye alıştığımız, zengin playboydan edebiyat ikonuna kadar pek çok farklı rol ile hatırlanan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde olduğu Hadi Be Oğlum’un yönetmenliğini Bora Egemen üstleniyor. Filmde başrol Tatlıtuğ’a, Büşra Develi, Yücel Erten, Alihan Türkdemir, Feridun Düzağaç, Yıldız Kültür, Sezai Aydın ve Cem Zeynel Kılıç gibi oyuncular eşlik ediyor.

Kapıdaki Sır

Slasher ve gothic öğelerle süslenmiş farklı kurgusu ile dikkat çeken Kapıdaki Sır’ın yönetmen koltuğunu Mehmet Ali Zaim üstleniyor. Başrollerini Şiar Zaim ve Natali Kayova’nın üstlendiği yapımda Melek Orhanoğlu ve Asuman Zaim de yer alıyor.

Antep Fıstığı

Moda programlarının aranan yüzü Ivana Sert’i başrolüne yerleştiren komedi filmi Antep Fıstığı’nın yönetmen koltuğunda Oğuz Yalçın otururken, filmin kadrosunda Orhan Uslu, Tuncay Günhan, Sefa Zengin ve Vural Buldu da yer alıyor. Filmin senaryosunda da Orhan Uslu’nun imzası var.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%