Müzik

GÖKHAN TÜRKMEN FARKLI BİR ŞEY ” DENE” Dİ !

today24/09/2018 6

Background
share close

Gökhan Türkmen Sıra Dışı Bir Projeyle Dinleyicilerle Buluşuyor.

Farklılığı ve kendine has tarzlarda yaptığı işlerle her projesinde kendini yenileyen  Gökhan Türkmen, bu defa dinleyicilerini duyular arası yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Gökhan Türkmen, yeni projesi ”Synesthesia” ismini verdiği maxi single’ında ‘Dene’ ve ‘Seviyorum Sevmiyorum’ şarkılarını cover’layarak yenilikçi bir projeyi daha dinleyicileriyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Tüm düzenlemesini GT Band ile gerçekleştiren Gökhan Türkmen, farklı aranjesi ile bambaşka bir projeye  imza atıyor.

‘Sineztezi Konsepti’ duyular arası yolculuk olarak adlandırılan bir kavram ve duyuların birbirine karışarak anlam kazandığı bir çalışma olarak tanımlanmakta. Bu konsepte uygun olan projesinde sevenlerini fazlasıyla heyecanlandıracak olan sanatçı dinleyenlerine hem uzun hem duygusal hem de daha önce hissetmedikleri duyularla keyifli bir müzik  yolculuğuna çıkaracak.

Farklı ve denenmemişi hayata geçirmeyi seven yönüyle de ön planda olan başarılı sanatçı bir kez daha kendisine hayran bırakacak.

Konserlerine tüm hızıyla devam eden Gökhan Türkmen’in ‘ Synesthesia ‘ ismini verdiği projesi 21 Eylül Cuma itibarıyla tüm dijital platformlarda yayında.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%