Müzik Haber

GÖKHAN KIRDAR’DAN ‘BİOFREKANS’ PERFORMANSI

today01/06/2018 13

Background
share close

Gökhan Kırdar’dan ‘Biofrekans’ Performansı

Türk pop müziğinin deneyimli ismi Gökhan Kırdar’ın Zorlu PSM’deki konseri konuşuluyor…

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahne alan Kırdar, konserde, dans, müzik ve video sanatını bir araya getirdiği yeni projesi “OQ Show”u müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sanatçı, zor ve yorucu bir süreçte, dünyada benzeri olmayan bir gösteri hazırladığını söyledi.

Doktor kontrolünde sahneye çıkan Kırdar, geçen hafta yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hayranlarının bu duruma üzüldüğünü dile getirerek, “Üzülmeyin ben çok iyiyim ve tabii ki sizlerin vermiş olduğu sihirli enerji bütün Türkiye’yi kapladı. Dış ülkelerden de dilekler, dualar ulaştı ve hiçbir şey bizi durduramadı.” ifadelerini kullandı.

Yeni projesinde müzikle iyileşmenin deneyimleneceğinin altını çizen Kırdar, şunları kaydetti:

“Hedefimiz sizin kalbiniz ve ruhunuz. Belki de farkında olmadığınız enerjiyi bedeninizde ilk defa hissedeceksiniz ve yaydığımız frekanslar, titreşimler sizin auranıza çarpacak ve aramızda bir enerji bağı oluşacak, büyük bir enerji akımı başlayacak.”

Koreografisini ve sahne yönetimini Beyhan Murphy’nin üstlendiği projenin genel koordinasyonunu Aysun Özuğurlu gerçekleştirdi.

Proje kapsamındaki dans gösterisinde, Beril Şenöz, Huri Murphy, Nil Batırbaygil, Müge Bayramoğlu, Buse Ercan, Kamola Karaağaç, Burhan Yücel, Alper Marangoz, Ferhat Güneş, Ahmet Şahin ve Evrim Akyay sahne aldı.

Konserde Kırdar’a elektrik gitarda Akın Eldes, davulda Ozan İnam, geri vokalde Ayşe Ertuğrul İnam, bas gitarda Akıncan Eldes eşlik etti.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%