Tv

GAME OF THRONES İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

today04/03/2019 3

Background
share close

Sekizinci ve son sezonu ile 14 Nisan’da ekranlara gelecek Game of Thrones, izleyenlere sürpriz hazırlıyor.

2019 Oscar Töreni’nde E! Red Carpet & Award Shows’a katılan Game of Thrones’un yıldız oyuncularından Emilia Clarke, dizinin son sezonuyla ilgili ipuçları verdi.

“HERKES ŞOKE OLACAK”

‘Daenerys Targaryen’ karakterine hayat veren Clarke, verdiği röportajda, final bölümünün ilgi çekici olduğunu “Herkes şoke olacak.” sözleriyle anlattı.

Güzel oyuncu ayrıca, “Devasa bir şey olacak. Herkesin bilmesi gereken bu. Bunu çekmek gerçekten çok zamanımızı aldı.” dedi.

SON SEZON 14 NİSAN’DA BAŞLAYACAK

George RR Martin’in yazdığı ‘Buz ve Ateşin Şarkısı’ (Song of Ice and Fire) adlı kitap serisinden uyarlanan dizi; yayınlanmaya başladığı 2011 yılından itibaren milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlendi.

Dizi bu sene 14 Nisan 2019 tarihinde final sezonuyla karşımıza çıkacak. Dizinin oyuncuları sürprizlerin yaşanacağını dile getirirken, izleyiciler de oldukça heyecanlı bir bekleyiş içinde.

DİZİNİN AFİŞLERİ BİLE HAZIRLANDI

Bu arada, dizinin son sezonuna ait afişler de yayınlandı. Hatırlanıldığı gibi, sezon başında resmi olarak yayınlanan fragmanın sonunda Arya, Jon ve Sansa’nın heykelleri görülmüştü, bazı otoriteler bunun gizli ipuçları içerdiğini belirtti.

Heykeller, Arya ve Sansa’nın şu anki yaşları gibi görünürken Jon’un heykeli daha genç duruyor. Durumun böyle olması nedeniyle Jon’un, Arya ve Sansa’yı geride bırakacağını düşündürüyor.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%