Müzik Haber

ECE SECKİN’DEN ”VAZGEÇTİM” KLİBİ !

today26/02/2019 41

Background
share close


Ece Seçkin Yine Şaşırttı!

Son klibi ”Dibine Dibine” için Afrika’ya giden güzel sanatçı Ece Seçkin, yine hayranlarını çok şaşırtacak bir klibe daha imza attı ve Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları albümünde seslendirdiği Vazgeçtim şarkısını kliplendirdi. 

Şarkının söz yazarı Yıldız Tilbe’nin 1995 senesinde seslendirdiği ve bestesi başarılı aranjör Ozan Doğulu’ya ait olan efsanevi şarkılardan ”Vazgeçtim”, Ece Seçkin’in güçlü yorumuyla tekrar kaydedildi ve şarkı kliplendi. Ozan Doğulu, güçlü ve farklı altyapısı olduğu için yaklaşık olarak 25 senedir kimseye vermediği ”Vazgeçtim” şarkısını, Ece Seçkin’in güçlü ve dokunaklı yorumuna emanet etti. 

Şarkının ruhunu bozmayan nağmeleriyle muhteşem bir iş çıkaran Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun kendisine olan güvenini boşa çıkarmadı ve Ozan Doğulu’da güzel sanatçının bu işin üstesinden gelen tek kişi olduğunu dile getirdi.Şarkının klip çekimi için, bugünlerde en soğuk günlerini yaşayan Kars’ın Ardahan ilçesine giden Ece Seçkin’in yeni klibi iki günde tamamlandı. Kars, Ardahan ve çevre illerden sevgiyle ve muhteşem bir misafirperverlikle karşılaşan Ece Seçkin ve Ozan Doğulu ikilisi, set aralarında hayranlarıyla bol bol sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%