Sinema Haber

DEV BULUŞMADAN İLK KARE !

today28/06/2018 12

Background
share close

Dev Buluşmadan İlk Kare!

Quentin Tarantino’nun yeni filminde buluşan Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’in ilk karesi yayınlandı!

Hollywood’un usta oyuncuları Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt, yönetmen Quentin Tarantino’nun filminde buluştu. Leonardo DiCaprio, ‘Once Upon a Time in Hollywood’ adlı filmden ilk kareyi sosyal medyadan paylaştı.

DiCaprio, kendisi ve Pitt’in film setinde çekilmiş ‘hipi Hollywood’ zamanlarını yansıtan fotoğrafını hayranlarına gösterdi.

Filmde DiCaprio, eski bir Western yıldızı olan Rick Dalton karakterine hayat verirken; Pitt de onun dublörü Cliff Booth’u canlandırıyor.

Filmde ayrıca Sharon Tate karakterini Margot Robbie canlandırıyor. Sharon Tate, Charles Manson tarikatı üyeleri tarafından öldürülen biridir.

Film, Tarantino’nun çığır açan 1994 yapımı ‘Pulp Fiction’ filmindeki gibi hikayeleri bir araya getirecek.

Film, DiCaprio ve Pitt’in 2013 yılında birlikte rol aldıkları The Wolf of Wall Street filminden sonra ilk kez birlikte oynadıkları yapım olma özelliği taşıyor.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Tarantino, ikilinin buluşmasını, “Paul Newman ve Robert Redfort’un buluşmasından bu yana en heyecan verici yıldız dinamiği” olarak tanımladı.

‘Once Upon A Time in Hollywood’da Damian Lewis, Al Pacino, Dakota Fanning, Lynette Fromme, Emile Hirsch gibi yıldızlar da rol alıyor.

Ayrıca The Hateful Eight yıldızları Tim Roth, Kurt Russell ve Michael Madsen da filmde buluştu.

Filmin Ağustos 2019’da sinema salonlarına gelmesi bekleniyor.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%