Sinema Haber

DEADPOOL 2’NİN SON FRAGMANI GELDİ !

today27/04/2018 7

Background
share close

“Deadpool 2”nin Son Fragmanı Geldi!

Sevimli kahramanımız Deadpool’u tekrar görmemize sayılı gün kaldı!

İlk filmiyle eleştirmenleri ve izleyicileri kendine hayran bırakan ağzı bozuk kahramanımız Deadpool beyaz perdeye geri dönüyor. Merakla beklenen devam filminin vizyon tarihine bir aydan kısa bir süre kalmışken filmin son fragmanı görücüye çıktı.

Ele avuca sığmayan kahramanımız bir kez daha başarılı oyuncu Ryan Reynolds ile hayat bulurken, filmin yardımcı oyuncu kadrosu da yetenekli isimlerden geçilmiyor. İlk filmden Morena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Karan Soni, Leslie Uggams ve Stefan Kapicic ekibe geri dönerken, Oscar adayı Josh Brolin, “Atlanta” dizisinin yıldızı Zazie Beetz, Julian Dennison, Jack Kesy, Terry Crews, Eddie Marsan, Shioli Kutsuna ve Hayley Sales ise kadroya yeni katılan isimler oluyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda “John Wick” ve “Sarışın Bomba” filmleriyle tanınan David Leitch oturuyor.

Deadpool, kahramanlık işlerini devam ettirmekte, bir yandan da gündelik hayatını sürdürmektedir. Kız arkadaşı Vanessa’yla mutlu bir ilişki sürdüren Deadpool’un düzeni, gelecekten gelen Cable’ın ortaya çıkışıyla sarsılır. Cable gelecekte tehdit oluşturacak bir çocuğun peşindedir. Deadpool, Cable’ı durdurabilmek için süper güçlere sahip bir ekibi toplar ve bu aykırı karakterlerden oluşan X-Force ekibi, Deadpool’la birlikte maceraya atılır.

“Deadpool 2” ülkemizde 18 Mayıs’ta vizyona girecek.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%