Sinema Haber

CEM YILMAZ’DAN YENİ FİLM !

today10/04/2018

Background
share close
Son olarak Arif v 216 ile karşımıza çıkan Cem Yılmaz’ın iki parçadan oluşacak yeni filmi Karakomik Filmler, tarz olarak G.O.R.A. ile Hokkabaz arasında bir yerde duracak.Son filmi Arif v 216 ile G.O.R.A. ve A.R.O.G.’la başlattığı film serisine geri dönen Cem Yılmaz, yönetmenliği Kıvanç Barunönü’ne teslim ettiği filmle 5 milyona yakın seyirciye ulaşmıştı.

Film, vizyonu henüz terk etmişken Cem Yılmaz, yeni projesinin müjdesini verdi. Kendi Instagram hesabından paylaştığı bilgiye göre Yılmaz’ın yeni projesi Karakomik Filmler olacak. 60 dakikalık iki uzun metraj şeklinde planlanan filmin sinemada arka arkaya gösterilmesi planlanıyor.

Cem Yılmaz’ın Yeni Projesi Karakomik Filmler, Ocak 2019’da Vizyonda Olacak

Senaryosunu yine Cem Yılmaz’ın yazacağı ve yönetmenliğini tıpkı Arif v 216’da olduğu gibi Kıvanç Barunönü‘nün üstleneceği filmin başrolünde de alışılageldiği üzere Yılmaz’ın kendisinin olacağını öngörebiliriz. Komedyenin film için Çağatay Ulusoy ve Barış Arduç’la görüştüğü konuşuluyor. Öte yandan Cem Yılmaz’ın yeni filmi için G.O.R.A. ile Hokkabaz arasında bir yerde duracağını söylemesi oldukça ilginç. Filmografisinde Hokkabaz ve Pek Yakında gibi bir film olarak ayakları üzerinde çok iyi duran iki filme sahip Yılmaz’ın, yeniden bu sulara dönecek olması sevindirici ancak Hokkabaz ile G.O.R.A. arasındaki dengeyi nasıl tutturacağı merak konusu. Gelgelelim oyuncunun bunu yalnızca şaka amaçlı olarak söylemiş olma ihtimali de yok değil.

Karakomik Filmler, 2019 yılının Ocak ayında vizyonda olacak.

Yazar : playfm

Rate it

Yorum yap (0)

Cevap bırakın


0%