Müzik Haber

ONUR METE ‘NAZLANMA’ DİYECEK

today29/06/2019 8

Background
share close

‘Bu Senin Şarkın’ isimli çalışması ile uzun süren sessizliğini bozan şarkıcı Onur Mete, bu sefer arayı fazla açmadı ve son teklisinin ardından  yaklaşık 4 ay sonra yeni projesiyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Ünlü şarkıcı Onur Mete, 1992 yılında Aşkın Nur Yengi tarafından okunan ‘Nazlanma’ isimli şarkıyı yepyeni düzenlemesine ile sevenlerinin beğenisine sundu. Digital platformlarda Mete’nin  sevenleri ile buluştuğu şarkının; sözü Aşkın Nur Yengi-Sezen Aksu, müziği ise yine Aşkın Nur Yengi’ye ait.

Onur Mete, şarkısına Ümraniye Netaş Platolarında Müjdat Küpşi yönetmenliğinde 17 saatte klip çekti. Yeni klibinde Mete’nin  imajında değişikliğe gidildi ve çok daha genç ve dinamik bir görünüm sağlandı. Yeni imajında Amerikalı ünlü şarkıcı Marc Anthony’den esinlendiklerini söyleyen Onur Mete, klibindeki imajından çok mutlu olduğunu belirtti.

Klipte Onur Mete’ye Brezilyalı güzel Beatrice Lorena eşlik etti. Kendisine eşlik eden modeli eşi Aycan Mete’nin 100 model arasından seçtiğini söyleyen başarılı şarkıcı, eşinin kendisine her noktada destek olduğunu, daha önceki kliplerinde de kamera karşısına geçtiği mankenleri eşinin seçtiğini söyledi.

Yazar : playfm

Rate it

0%