Vizyon

“MORTAL KOMBAT 2” FİLMİNİN ÇEKİMLERİ BAŞLADI!

today25/06/2023 116

Background
share close

Popüler video oyununda sinemaya uyarlanan Mortal Kombat’ın devam filminin çekimleri başladı. Filmi yapımcısı Todd Garner, ilk filmin hatalarının giderileceğini belirtti.

İlk “Mortal Kombat” filminin yapımcısı Todd Garner, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada devam filmi için Avustralya’da çekimlere başladığını duyurdu.

Garner, paylaşımında “Başlıyoruz! Yeni filmi çekmeye başladığımız için heyecanlıyım ve bana güvenin, sizi bu sefer dinledik. Hatalarımızdan ders aldık ve kendimizi mümkün olan en iyi devam filmini çekmeye adadık. Herkesin fikrine %100 saygım var ve destekliyorum ama aşırıya kaçan yorumlar olursa sizi engellerim. Neyse o zaman, haydi süper bir yolculuğa çıkalım” ifadelerini kullandı.

Jeremy Slater‘ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda  Simon McQuoid‘in oturduğu “Mortal Kombat 2” filminin başrolünde yine Lewis Tan yer alacak.

Kadrosunda Mehcad Brooks, Tadanobu Asano, Ludi Lin, Jessica McNamee, Joe Talisman ve Chin Han gibi isimlerin yer alacağı filmin vizyon tarihi ise henüz açıklanmadı.

Yazar : playfm

Rate it

0%