Müzik Haber

MERVE DENİZ’DEN YENİ SİNGLE “YÜZYILLIK YALNIZLIK”!

today30/10/2019 14

Background
share close

Kendi hikayelerinin anlatıcısı olmayı seçen söz yazarı ve besteci Merve Deniz, büyük beğeni toplayan single ve cover projesi ile paylaştığı şarkıların ardından yeni çalışması “Yüzyıllık Yalnızlık” ile 18 Ekim Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla dinleyicinin karşısına çıktı.  

Sözlerinde Merve Deniz, Arel Koray Nalbant’ın müziğinde de Can Oflaz ve Gürsel Çelik’in destek verdiği “Yüzyıllık Yalnızlık”ın düzenlemesi de Gürsel Çelik, imzası taşıyor.

Ümraniye Platoları’nda Emre Kabaşabanoğlu yönetmenliğinde büyük bir titizlikle çekilen video klipte, aşkını korkusuzca yaşayan ve yalnızlığını da aynı cesaretle sahiplenen güçlü bir kadının hikayesini anlatıyor. Stil danışmanlığını Bedirhan Taşçı nın üstlendiği, fotograflarda Burcu Karademir, imzası taşıyor.

Pop müziğin aşina olunan seyrinin içerisinde rotasını hissedebildiği ve heyecan duyduğu seslere çeviren Merve, ilk albümüne doğru ilerleyen yolda paylaştığı yeni teklisinde elektronik öğeleri derin vokaliyle tamamlıyor. Yan yana olundukça acıtan bir aşkın hikayesini anlatan parçasında aşkını sahiplenen bir kadının sesinden konuşuyor ve dinleyicisini kolay kolay vazgeçilemeyen duyguların büyülü dünyasını deneyimlemeye davet ediyor.

Yazar : playfm

Rate it

0%