Müzik

”MEHMET GÜRELİ İLE BULUŞMALAR” EDA BABA İLE DEVAM EDİYOR

today05/11/2021 4

Background
share close

Müzik, sinema, resim ve edebiyatın duayen ismi Mehmet Güreli ile Sony Music Türkiye – Elma Yapım iş birliğiyle gerçekleşen, toplam on iki parçadan oluşacak olan ve Cem Adrian’la başlayıp Pamela Spence, Doğan Duru ile devam edenMehmet Güreli ile Buluşmalar”ın dördüncüsü EDA BABA DÜETİ “UMRUMDA” yorumuyla müzikseverle buluştu.

“Umrumda”nın düzenlemesi Emre Karabulut’a ait. Gitarda Emre Karabulut, kontrabasta Ekin Bilgin, davulda Berke Özgümüş, klavyede Nevzat Yılmaz, miks – mastering ‘de Dinçer Demirci, kapak görselinde ise Nalan Alaca imzası bulunuyor.

Mehmet Güreli YouTube kanalında yayınlanan, “Umrumda” şarkısının klibi Gamze Terra’nın yönetmenliğinde Kağan Kiriş’ in stüdyoda kayıt sırasındaki çekimlerinden; Cenk Cinaoğlu’ nun Mehmet Güreli’nin evindeki ve Beyoğlu sokaklarındaki çekimlerinden oluşmaktadır.

Bestesi Mehmet Güreli’ ye, sözleri Görkem Yeltan’ a ait olan Umrumda şarkısını Mehmet Güreli ile birlikte yorumlayan Eda Baba, dinleyenlere bu şarkıda da samimiyeti ve içtenliğini yansıtmaktadır.

Yazar : playfm

Rate it

0%