Müzik

KERİMCAN DURMAZ ”VİDA LOCA” İLE YİNE ÇOK İDDALI

today08/11/2021 68

Background
share close

Ünlü fenomen  Kerimcan Durmaz ikinci profesyonel stüdyo çalışması ‘VİDA LOCA’ ile yine çok iddialı!

İlk single çalışması Peşimde ile listeleri alt üst edip herkesi şaşkına çeviren, 10 gün boyunca 13 ülkenin trend videolar listelerinde zirvede kalarak olağanüstü başarı yakalayan ünlü fenomen yaklaşık 2 aydır yeni şarkısı ‘VİDA LOCA’nın çok konuşulacak video klibini müzikseverlerin beğenisine sunmanın heyecanını yaşıyor.

Aylardır konser maratonundan kalan zamanları stüdyoda geçiren Durmaz, Yase ve Jako ile şarkının sözlerini tamamladı. ‘Vida Loca’nın müziği Kerimcan DurmazAerro, Yase ve Jako imzası taşırken aranjesi ise son dönemin başarılı isimlerinden müziğinide beraber yaptıkları Aerro tarafından yapıldı.

Kerimcan Durmaz ‘Vida Loca’ nın klibinde yine olay yaratacak dev prodüksiyona imza attı.  ‘VİDA LOCA’ nın video klibinin görsel, sanat ve prodüksiyon çalışmaları tam bir ay sürdü. 130 kişilik profesyonel bir ekip ile hazırlanan klibin yönetmenliğini de Ramazan Arslankaya üstlendi. Her sahnesinde ayrı gizli mesaj içeren klipte, her sahne ve dekor için özel kostümler tasarlanıp dikildi. Çekimlerde ay sahnesi üç günde hazırlandı ve 60 ton kum kullanıldı.

Yazar : playfm

Rate it

0%