Yaşam

KEREM BÜRSİN ‘TÜRKİYE’YE DÖNMESEYDİM DÖVÜŞ ANTRENÖRÜ OLURDUM’

today09/11/2021 20

Background
share close

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, Anadolu Efes Stüdyo’ya konuk oldu. Bürsin, “Amerika’dan Türkiye’ye gelmeseydiniz hangi alanlarda çalışırdınız?” şeklindeki soruya verdiği yanıtla dikkat çekti.

34 yaşındaki ünlü oyuncu, “Amerika Birleşik Devletleri’nden Türkiye’ye gelmeseydim yine oyunculukla ilgili bir şeyler yapardım ya da karma dövüş sanatları organizasyonu olan UFC’de (Ultimate Fighting Championship) sporcu olmasam da farklı pozisyonda yer alabilirdim. Örneğin UFC antrenörü olabilirdim. Zaten Türkiye’ye gelmeden önce UFC alanında çalışmalar yapıyordum” dedi.

Gelecekle ilgili hayallerinden de bahseden Kerem Bürsin, “Oyunculuk tarafında en büyük hayalim yurt dışına daha çok açılmak. Doğayla alakalı, pozitif şeyler başarmak istiyorum. Ayrıca kadın hakları alanında da çalışmalar yapmayı planlıyorum” dedi.

Gençlere başarılı bir kariyer tavsiyesinde bulunan ünlü oyuncu, “Öncelikle kendilerine inanmalarını öneririm. Ben de kariyerimin başında zorluklar yaşasam da kendime inanarak o zorlukları aşmayı başardım” dedi.

Yazar : playfm

Rate it

0%