Magazin

İREM DERİCİ: İLK GÖRÜŞTE AŞK BÜYÜK PALAVRA!

today24/05/2023 214

Background
share close

Atakan Işıktutan ile aşkları doludizgin devam eden İrem Derici, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. İrem Derici ve Atakan Işıktutan aşklarının nasıl başladığından pek çok merak edilen soruya yanıt verdi.

Üç aydır Atakan Işıktutan ile birlikte olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı İrem Derici ilişkisi ile ilgili şunları söyledi;

İlk görüşte aşk büyük palavra. İlk görüşte insanlar bir an önce başka bir şey olsun ister. ‘Hepimiz birbirimizin kalbine âşığızdır’ falan gibi şeyler demeyin. Hepimiz tamamen yüzeysel, fiziğe önem veren insanlarız. Sonrasında gelen güzellikler bunun artısı oluyor. Ben şimdi bakıp da ‘Bu çok iyi bir adamdır, ben buna âşık olayım’ demem yani. Ya etkileyici kasın vardır, güzel fiziğin vardır, bu böyledir arkadaş! Kimse kimseyi kandırmasın…

Atakan’a at gibi âşığım, sırf at da değil; zürafa, fil, Aslan ya da herhangi bir hayvan.  Atakan kulağımın içini kokluyor. Ben bunu nerede bulacağım? Kimsenin kokusuna acıktığımı hatırlamıyorum. Ona acıkıyorum, sürekli koklamak istiyorum.

Aşk bir sürü şeyin toplamı, bence bunun içinde seks de var, kimse bana maval anlatmasın. Seks yapamadığı için birlikte olduğu kişiden ayrılan arkadaşlarımı biliyorum. Bir tek seks olarak da bakmıyorum, bağlılık, sevgi, dürüstlük, tevazu, bunların hepsinin bütünlüğü.

Yazar : playfm

Rate it

0%