Müzik

GÜLŞEN’İN BEKLENEN ŞARKISI ”LOLİPOP”

today14/03/2022 34

Background
share close

Gülşen’in uzun süredir üzerinde çalıştığı merakla beklenen yeni ve iddialı teklisi “Lolipop” yayına girdi.

Gizemli Endülüs melodileriyle süslenmiş, dansa davet eden, modern ve güçlü bir altyapıya sahip olan Lolipop’un sözleri ve müziği Gülşen’e,  düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait.

Şarkıda sanatçının kendine has anlatım dili, İngilizce jargonlar ile birleşerek modern ve cüretkâr bir dilde yorumlanıyor.

Klipte, şarkının sözleri arasında geçen “Kollarınsa eğer cezaevi, ben yatarım” cümlesinden yola çıkarak oluşturulan temada Gülşen, aşkı ve tutkuyu “bilerek ve isteyerek alınan mahkumiyet” metaforu ile anlatıyor.

Aşkın ve tutkunun Gülşen‘i hapsettiği bu “Parıltı Hapishanesi”nin yönetmen koltuğunda Metin Arolat otururken, klibin konsept ve kreatif direktörlüğünü reklamcı İrem Alkan üstlendi.

Haftalar süren hazırlık sürecinde, sanatçı ile birlikte kare kare çalışılarak ortaya çıkan klipte; aşık olmak, tutkularının peşinden gitmek, vazgeçememek anlatılırken zevk ve lüks kavramlarının lezzetli ve ışıltılı dünyası izleyenleri içine çekiyor.

Büyük bir set ekibiyle kesintisiz tam 16 saatte “tutku ve parıltı hapishanesi” konseptine uygun hazırlanmış dekorlarla stüdyoda çekilen projede, çok sayıda özel yapım pasta, lolipop ve tatlılar kullanıldı.

Yazar : playfm

Rate it

0%