Müzik Haber

GÖKCAN SANLIMAN’DAN “YETER” KLİBİ!

today11/12/2019 8

Background
share close

Son yılların üretken ve başarılı isimlerinden Gökcan Sanlıman, dikkatleri üzerine çekecek yeni şarkısı “YETER”in video klibi için şunları söyledi…

“Klipte dünyayla ilgili kaygılarımızı anlatmak için, mitolojiden beri süregelen 7 günahtan  ve günümüzden yola çıktık.Günümüz sorunlarını tarif etmek adına ”videoart” kullandık. Sorunların kökenini anlatmak için de, 7 günahı tiyatral bir dille sembolize ettik. Bu sayede; insanlığın çözmesi gereken ortak problemleri ve bitmesini istediğimiz dertleri, kliple birlikte işaret etmiş olduk. Özetle farklı bir klip olması için ekipçe elimizden geleni yaptık. Yeni klibimi dinleyicilerimle buluşturmak için sabırsızlanıyorum.” dedi.

Tarihi Beykoz Kundura Fabrikası -Uçak hangarında çekilen klibin  yönetmenliğini, çektiği başarılı işleriyle adından söz ettiren genç isim  Ahmet Can Tekin üstlendi. Sözü ve müziği Gökcan Sanlıman’a ait şarkının düzenlemesi ise; Safa Hendem, Mehmet Cem Ünalve Gökcan Sanlıman imzası taşıyor. Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “YETER” isimli yeni şarkıyı tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Yazar : playfm

Rate it

0%