Yaşam

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

today01/04/2019 14

Background
share close

01-07 Nisan 2019 Astrolojik Etkileşimler;

•    02 Nisan Merkür Neptün Kavuşuyor; 24 Mart tarihinde Merkür retro pozisyondayken gerçekleşen kavuşum şimdi Merkür ileri harekette iken tekrarlanıyor ve bu defa hayal gücü ve yaratıcılığı etkili bir şekilde ortaya koymak, hayal ettiğimiz konuları gerçeğe dönüştürmek üzere güzel etkiler ortaya çıkacaktır. Daha önceden planladığımız hayal ettiğimiz ancak gerçekleştiremediğimiz konuları bu defa sonuca ulaştırmak aradığımız istediğimiz beklediğimiz ilhamı elde etmek mümkün olacaktır. Fakat diğer taraftan aşırı iyimser ve hayalci yaklaşımlar kaynaklı aldanma, aldatılma ve kandırılmalara açık durumda oluruz. Fedakarlık, iyi niyet ve özverili yaklaşımlarımız suistimale açık duruma gelebilir.    

•    04 Nisan Plüton, Güney Ay düğümü kavuşuyor; Değişim ve dönüşümü simgeleyen Plüton ile Güney Ay düğümü kavuşumu otorite pozisyonundakiler, aile büyükleri, patronlar vb kişilerce bazı sistem, kural ve disiplinlerin zorla dayatılması ve yenilikçi ve modern yaklaşımlar yerine daha eski ve geride bırakılması gereken kuralların kabul ettirilmesi şeklinde ortaya çıkabilir, burada kuralların uygulanması aşamasında zorlayıcı şartlar gündeme gelebilir. Hayatımızdaki yeniliklere kendimizi açmak modernize etmek zor olabilir, belli çizgilerde takılı kalmak kendimizi güvende hissettiğimiz çemberin içinde aman iyi böyle yaklaşımı sergileyebiliriz. Dünya üzerinde yine sismolojik faaliyetlerde artış duyabiliriz bu süreçte. 

•    04 Nisan Mars Şiron pozitifi etkileşimi; Savaş ve mücadele gezegeni Mars’ın, yaralandığımız şifaya ihtiyaç duyduğumuz konuları simgeleyen Şiron ile pozitif etkileşimde yer alması özellikle iletişimlerimizde cesaret göstermemiz ve risk almamız gereken konularda mücadele ederek gereğini yerine getirmemiz durumunda ihtiyaç duyduğumuz zaferi, hırs ve motivasyonu elde edebileceğimizi gösteriyor.  

•    05 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeni Ay ; 05 Nisan öğlen saat 11:50 sularında Koç burcunda bir yeni ay yaşayacağız. Bu yeni ay Alpheratz isimli sabit yıldızla da kavuşum halinde gerçekleşiyor. İyicil özelliklerde olan bu sabit yıldız, risk alp cesaret göstermemiz gereken konularda harekete geçmemiz halinde beklediğimiz istediğimiz yeni başlangıçları gerçekleştirebileceğimizi, özellikle kariyer ve iş konularıyla alakalı hayal ettiğimiz arzuladığımız gelişmeleri elde edebileceğimizi ifade ediyor. Yeni ay zamanında Merkür ve Neptün’ün de halen kavuşum halinde olmaları söz konusu hayal gücü ve yaratıcılığı etkili bir şekilde ortaya koymak konusunda destekleyici bir etki veriyor olacak.  

•    07 Nisan 2019 Merkür Satürn dost etkileşimi; Etkilerini 2-3 gün hissedeceğimiz bu destekleyici açı fikir ve düşüncelerimizi sağlam, kalıcı ve istikrarı olan aksiyonlara ve sorumluluklara dönüştürebilmek konusunda oldukça etkili bir zamanda olduğumuzu gösteriyor. Disiplin ve konsantrasyonumuzu güçlü bir şekilde ortaya koyabiliriz. Bu etkileşimin hemen Koç Yeni ayı ardından geliyor olması yine kariyer ve iş konuları ile hayatımıza yeni yön vermek istediğimiz alanlarda risk alıp harekete geçmek cesaretli olmak gerektiğini bu konuda etkili kararlar alabileceğimizi ve uygulamaya koyabileceğimizi gösteriyor.
  01-07 Nisan 2019 Burç Yorumları;
Koç ve Yükselen Koç Burçları; 
•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte manevi ve ruhsal huzuru elde etmek için güzel fırsatlar karşımıza çıkabilir, özellikle terapi almak, ruhsal rahatlama yol ve yöntemlerini hayata geçirmek, bunlar için ihtiyaç varsa gerekli eğitimleri almak güzel bir çıkış olabilir, hayal gücü ve yaratıcılığımızı oldukça etkili kullanabileceğimiz bir süreçteyiz. Rüyalarımızın da oldukça etkili çalışacağı bir zamanda olduğumuzu unutmayalım. Fakat içten içe bizi sıkan yoran ve rahatsız eden gizli endişelerimiz bu süreçte su üstüne çıkabilir, gizli düşmanlarımızın aktiviteleri bizi ruhsal anlamda zor durumda bırakabilir canımızı sıkabilir. 

•    Hafta ortası Plütonun Güney Ay düğümü kavuşumu kariyerimizde üst pozisyonundakilerle kurallar konusunda bazı tartışma ve gerginlikleri su üstüne çıkarabilir, buradaki kural ve yaptırımlar bizi zorlayabilir.

•    05 Nisan’da Koç Yeni ayı ile birlikte, kendimize koyduğumuz yaşam hedeflerini gerçekleştirmek adına hırs motivasyon ve enerjimiz maksimum seviyeye ulaşıyor. Kendi ideallerimiz kendi isteklerimiz daha ön plana çıkıyor. Daha fazla risk alacağımız, cesaretle harekete geçeceğimiz bir sürece giriyoruz. Üzerine gittiğimiz konularda hızlı sonuçlar elde edebilir, tuttuğumuz rahatlıkla koparabiliriz. Fakat aklımıza ilk geleni veya içimizden geçeni sormadan sorguamadan hemen uygulamaya koyma eğilimimiz fazla olur, bu da üzerinde düşünülmesi gereken konularda acelecilik ve sabırsızlık kaynaklı hatalara yol açabilir. Aynı zamanda üzerinde çalıştığımız konularda sabır göstermekte zorlanacağımız için sinir katsayımızı sınırda tutabilmek zor olabilir, agresyon yükselebilir, tartışma ve kavgalara girişebiliriz. Yeni ay zamanında Merkür ve Neptün’ün kavuşum halinde yer alması iç sesimize kulan vermemiz gerektiğini, iç güdülerimize güvenmemiz gerektiğini ortaya koyuyor ama fazla hayalci yaklaşımlardan uzak durmak kaydıyla. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle kariyerimizde tıkanan, önümüze konan ve dayatılan eski sistem ve düzenlerin değişmesi fikir ve düşüncelerimizin daha istikrarlı disiplinli ve ayakları yere basan bir hal alması içimizdeki endişeli hal, tavır ve yaklaşımlarında sona ermesine destek sağlayacaktır.  

Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte sosyal çevremizde arkadaşlıklarımızla geçireceğimiz zaman aradığımız beklediğimiz manevi ve ruhsal huzuru elde etmek için güzel fırsatlar getiriyor. Hayal gücü ve yaratıcılığımızı onlarla birlikte ortaya koyabileceğimiz iş ve projelere odaklayabiliriz. Ancak bu süreçte fedakar ve öz verili yaklaşımlarımız bazı arkadaşlar tarafından suiistimal edilebilir, kötü niyetle kullanılabilir.  

•    Hafta ortası Plütonun Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı işlerimizde bazı sıkıntılı ve sorunlu konu ve gündemleri beraberinde getirebilir, Üniversite eğitimi için üst düzey yöneticilerin aşırı kuralcı ve esi düzen yaklaşımları ve diretmeleri can sıkabilir, bu süreçte davalarımız varsa olumlu sonuç ortaya çıkmayabilir. Şartları fazla zorlamamak gereken bir zamandayız. 

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, biraz daha içimize döneceğimiz kendimizi içsel anlamda sorgulayacağımız bir sürece giriyoruz. Gizliden gizliye içimizde bizi rahatsız huzursuz eden bir takım gelişmeler ve korkularla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Uranüs’ün de burcumuzda ilerlediği bu süreçte kendimizi daha özgür hissedebilmek, özgür kılabilmek adına yeni başlangıçları zorlamayı düşünebiliriz. Bu süreçte ayrıca arkamızdan dönen gizli saklı bir takım işler, gizli düşmanlarımızın çevirdiği oyunlarda ortaya çıkmaya başlıyor. İçsel huzuru bulabilmemiz için önce bu tarz bizi aşağıya çeken gündemlerden kurtulmayı becerebilmeliyiz. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler, medya iletişim ve yayıncılık konularında davalarda ve yüksek öğrenim ve eğitim alanlarında fikir ve düşüncelerimizin daha istikrarlı disiplinli ve ayakları yere basan bir hal alması içimizdeki endişeli hal, tavır ve yaklaşımların sona ermesine destek sağlayacak ve işlerimizin önünü açacaktır.   

İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte kariyerimizde hayal gücü ve yaratıcılığımızı ortaya koyarak gerçekleştireceğimiz iş ve projelerden büyük başarılar elde etmek, aradığımız beklediğimiz manevi ve ruhsal huzuru elde etmek mümkün olabilir. Bu belki hayalini kurduğumuz yeni bir kariyer planı olarak da karşımıza gelebilir. Ancak bu süreçte fedakar ve öz verili yaklaşımlarımız kariyerimizde üstlerimiz patronlarımız tarafından suiistimal edilebilir, kötü niyetle kullanılabilir. Kendi projeleri gibi yansıtabilirler.   

•    Hafta ortası Plütonun Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle ortaklaşa finansal kazançlar konusundaki girişim ve beklentilerimizde bazı sıkıntılı ve sorunlu konu ve gündemleri beraberinde getirebilir, kredi başvurularımız, miras nafaka, ortak işlerimiz varsa buradan elde edilecek gelirler konusunda otorite pozisyonundakilerden ret durumu gelebilir, kurallar değişebilir, mağduriyet ortaya çıkabilir. Şartları fazla zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımız hareketlenmeye başlıyor. Yeni ve farklı bir çok farklı gruba dahil olabilir, arkadaşlık çevremizi genişletebiliriz. Bunun yanı sıra sosyal ve toplumsal konulara karşı daha duyarlı olacağımız bu konuda faaliyet gösteren kurum dernek ve organizasyonlara dahil olmak istayacağimiz bir zaman giriyoruz. Kariyer kazançlarımız konusunda da cesaret gösterip harekete geçmemiz gereken konu ve hususlar varsa şimdi tam zamanıdır diyebilirim. Özelilkle iletşim ve dijital konularda yeni yatırımlara başlamak daha fazla ve geniş çevrelere ulaşmak ve bu konularla doğru orantılı işler için risk almak adına güzel bir zamanda olacağız. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle ortaklaşa kazançlar ve yeni finans gelirlerini düzeltmek düzenlemek adına fikir ve düşüncelerimizin daha istikrarlı disiplinli ve ayakları yere basan bir hal alması çözüm yollarının ortaya çıkması içimizdeki endişeli hal, tavır ve yaklaşımların sona ermesine destek sağlayacak ve işlerimizin önünü açacaktır.  

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte yurt dışı yabancı bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularında hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde ortaya koyma fırsatını yakalıyoruz. Özellikle manevi anlamda ihtiyacımız varsa yeni eğitimler almak mesela astroloji eğitimi almak üzere süper bir zamandayız. Bunun yanı sıra hayalini kurduğumuz ticari ortaklıklar ve girişimler yine bu süreçte karşımıza çıkabilir, Ancak bu süreçte fedakar ve öz verili yaklaşımlarımız karşımızdakilerce suistimal edilebilir, kötü niyetle kullanılabilir. Kendi projeleri gibi yansıtabilirler.   

•    Hafta ortası Plütonun Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında zorlayıcı bazı konu ve gündemleri beraberinde getirebilir, ortaklıklarımızda iş yapış şekli ve kuralları değişmeye eski basma kalıp düzenlere yönelmeye yeltenebilir, evliliklerimiz ve ilişkilerimizde de şartları fazla zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, kariyer konuları hareketlenmeye başlıyor. İş sahibi olmayan arkadaşlarımız iş fırsatlarıyla karşılacağı, iş sahibi olanların ise risk alıp, cesaret gösterip yeni fırsatları değerlendirebileceği bir  döneme giriyoruz. Bu süreçte kariyer konularında taliplerimiz artabilir, uzun süredir beklediğimiz istediğimiz özelliklerde kariyer planları karşımıza çıkabilir. Adeta hayatımızda kariyer konusunda yeniden doğuş yaşayacağımız fırsatları gündemimize geliyor olacak. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle ilişkilerimiz ve ortaklıklarımızda aksayan geriye saran tökezleyen sorunlar karşısında fikir ve düşüncelerimizin daha istikrarlı disiplinli ve ayakları yere basan bir hal alması çözüm yollarının ortaya çıkması içimizdeki endişeli hal, tavır ve yaklaşımların sona ermesine destek sağlayacak ve işlerimizin önünü açacaktır.   

Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte ortaklaşa kazanç konuları ön plana çıkıyor. Belli bir ortak işimiz varsa hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde ortaya koyarak ek bir kazanç kapısı yaratma durumu sağlayabiliriz. Özellikle manevi anlamda bizi rahatlatacak bir kazanç yolu fırsatını yakalayabiliriz. Ancak bu süreçte iyi niyetle, cömertçe, fedakar ve öz verili yaklaşımlarla karşımızdakilere yardımcı olma konularında suistimale uğrayabilir, kötü niyetlerine maruz kalabiliriz. Borç vermek, kefil olmak gibi gündemler ortaya çıkarsa yapmamakta fayda olacaktır. Giden para gelmeyebilir.    

•    Hafta ortası Plütonun Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte yürüttüğümüz işlerde zorlayıcı bazı konu ve gündemleri beraberinde getirebilir, iş yerinde üst veya amir pozisyonundakilerin baskıcı ve aşırı kuralcı yaklaşımları, yeteneklerimizi ortaya koymak konusunda bizi geri plana atabilir, üstümüze basabilir. Konulacak yeni kural ve disiplinler pek işimize gelmeyebilir ama şartları fazla zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim ve yayıncılık konularında yeni başlangıçlar kapımıza geliyor. Bu konularda iş ve projelerimiz varsa risk alıp harekete geçme zamanımız gelmiş durumda. Akademik kariyer konuları, eğitim alanları ve davalar ile ilgili gündemlerimiz içinde hızlı gelişmelerin yaşanacağı artık büyüp gelişeceği ve bereketleneceği zamanlardayız. Yeni eğitimlere başlamak, başvuru ve girişimlerde bulunmak ve varsa harekete geçip cesaretle bu konuların üstüne gitmek güzel sonuçları beraberinde getirecektir. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle ilerlettiğimiz işlerdeki tıkanıklık nispeten çözümleniyor. Hatta onlardan alacağımız destek ve beraber gerçekleştireceğimiz işlerden finansal anlamda fayda görmeye başlayacağımız bir sürece de giriyoruz.

Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte ikili ilişkilerimiz ve ortaklık konuları ön plana çıkıyor. Bu süre zarfında Mart ayında karşımıza çıkan ama o veya bu sebeple sonuca bağlayamadığımız işlerimizi neticelendirebiliriz. Özellikle hayal gücü ve yaratıcılığımızı ortaya koyarak ilerlemeyi düşündüğümüz alanlarda ortaklıklar kurmak, manevi anlamda bizi rahatlatacak bir kazanç yolu fırsatını sağlayabilir. Hayatında birisi olmayan arkadaşlarımız da hayalini kurdukları şekilde bir aşk ve ilişki fırsatını bu süreçte yakalayabilir. Ancak iyi niyetle, fedakar ve öz verili yaklaşımlarla karşımızdakilere yardımcı olma konularında suistimale uğrayabilir, kötü niyetlerine maruz kalabiliriz. Ortaklık konusunda karşımızdakiler hizmetlerimizi sömürmek ve kendilerine mal etmek yönünde hareket etmek isteyebilirler, uyanık olmamız gereken zamanlardayız.    

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle aşk konularında zorlayıcı bazı konu ve gündemleri beraberinde getirebilir, karşımıza çıkan aşk fırsatının sahibi aşırı kuralcı, disiplinli ve baskıcı huylara sahip olabilir. Kendi istediği şart ve koşulları önümüze koyma isteği duyabilir. Diğer taraftan çocuk sahibi olan arkadaşlarımız çocuklarının eğitimi ile alakalı konularda bazı kural ve uygulama değişiklikleri ile mücadele etmek durumunda kalabilirler. Ortaya koymak istediğimiz bir hobimiz ya da benzeri bir projemiz varsa otorite ve üst pozisyonundakilerden beklediğimiz arzu ettiğimiz desteği elde edemeyebiliriz. Şartları çok zorlamamak gereken bir zamandayız.   

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, ortaklaşa finansal kazançlarımızı artırmak üzere yeni şans ve fırsatlar karşımıza gelmeye başlıyor. Ortak bir işimiz varsa büyütmek, ticari bıoyunu geliştirmek, finansör desteği elde etmek ya da beklediğimiz kredi desteğini almak mümkün olacaktır. Ortak bir işimiz yoksa miras, nafaka, gelirler, vergiler veya benzeri içerikteki alanlardan ek kazançlar gelmesi durumu da söz konusu. Burada belki eşimizin veya sevgilimizin gelirlerinde bir artış durumu da söz konusu olabilir. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle ikili ilişkilerimiz ve ortaklıklarımızda ortaya çıkabilecek belirsizlikler ve tıkanıklıklar nispeten çözümlenmeye başlıyor. Bu konuda fikir ve düşüncelerimizi daha net ve kendi lehimize olacak şekilde ortaya koyacağız, belirsizlik ve kararsızlık ortadan kalkıyor, daha gerçekçi ve ayakları yere basan şekilde ilerliyoruz.

Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte iş yerimizde ve beraber çalıştığımız kişilerle ortaya koyacağımız iş ve projelerde hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde kullanabilme şansını yakalıyoruz. Ancak iyi niyetle, fedakar ve öz verili yaklaşımlarla karşımızdakilere yardımcı olma konularında suistimale uğrayabilir, kötü niyetlerine maruz kalabiliriz. Ortaya koyduğumuz işleri kendi başarıları gibi gösterme eğilime yönelebilirler. Sağlığımıza da dikkat etmemiz gereken bir zamandayız. Ne yediğimize ne içtiğimize dikkat edelim.     

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle ev aile ve yerleşim konularında  bazı zorlu gündemleri beraberinde getirebilir, özellikle aile büyükleri ile diyaloglara dikkat etmeliyiz. Onların doğru olduğunu düşündükleri bazı sistem ve kuralları önümüze koyarak bize kabul ettiremeye çalışmaları, haksızlığa uğradığımız hissini doruğa çıkartabilir.  Şartları çok zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda yeni başlangıçlar kapımıza geliyor. İlişkisi olmayan arkadaşlarımız yeni ilişkilere yelken açabilir, ilişkisi olanlar bunu bir adım öteye taşımak, evlenmek, sözlenmek gibi gündemlere girebilirler. Ticari anlamda da kendi işimizi yapmak, ortaklık kurmak yeni ortaklık fırsatlarını değerlendirmek mümkün olacaktır.    

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Özellikle evimizde beraber yaşadığımız kişilerle diyaloglarımız toparlanıyor ve fikir ve düşüncelerimizi onlara daha rahat kabul ettirebileceğimiz koşulları elde edebiliyoruz. Taşınma yer değiştirme gibi gündemlerimiz varsa hafta sonuna bırakmakta fayda olacaktır. 

Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte aşk gündemleri tekrar canlanıyor. Mart ayında karşımıza gelen ve bir şekilde değerlendiremediğimiz fırsatları bu defa sonuca bağlayabiliriz. Hayatımızda birisi yoksa hayalini kurduğumuz yönde bir aşk fırsatı gündeme gelebilir. Ancak iyi niyetle, fedakar ve öz verili ilişki yaklaşımlarında suistimale uğrayabilir, kötü niyetlerine maruz kalabiliriz. Uyanık olmamız karşımızdakinin talep ve beklentilerini iyi anlamamız gereken bir zamandayız.     

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu özellikle yakın çevremiz,  eğitimler ve yeteneklerimizi ortaya koyduğumuz alanlarda bazı sıkıntı ve zorlanmalar ortaya çıkabilir. Özellikle eğitim gündemlerinde otorite durumunda yer alan kişiler bazı eski sistem ve kuralları önümüze koyarak yeteneklerimizi göz ardı edebilir, bize onları kabul ettirmeye çalışabilir. Şartları çok zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerle alakalı yeni başlangıçlar ve fıratlar karşımıza geliyor. Çalıştığımız yerde yeni yapılanmalar veya bizim adımıza daha güzel fırsatların yer aldığı alternatif faaliyetler karşımıza çıkabilir. Bu dönemde beraber çalıştığımız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız performans ve projeler çok daha hızlı büyüyebilir, çok daha kazançlı olabilir. Bu alanda rsk almamız ve cesaret ve hırsımızı ortaya koymamız gereken dönemlerde çekimser kalmamalı işin üstüne gitmeliyiz.      

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile rahatlamaya başlıyoruz. Hem eğiti alanında ve yeteneklerimizi ortaya koyacağımız işlerde hem de aşk gündemlerinde fikir ve düşüncelerimizin önündeki sis perdesi kalkıyor ve kararsızlık bitiyor. Ayakları yere basan, sağlam ve istikrarlı kararları ortaya koyabilecek ve karşımızdakilere kabul ettirebilecek sürece giriyoruz. 

Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte ev aile ve yerleşim konularındaki gündemlerimiz hareketleniyor. Mart ayında karşımıza gelen ve bir şekilde değerlendiremediğimiz taşınma, dekoratif değişiklikler vb fırsatları bu defa sonuca bağlayabiliriz. Hayal gücü ve yaratıclığımızı bu değişim için etkili bir şekilde kullanabiliriz. Ancak diğer taraftan evde beraber yaşadığımız kişiler bizim iyi niyetle, fedakar ve öz verili yaklaşımlarımızı suiistimal etme eğilimi gösterebilirler. Uyanık olmalı ve karşımızdakilerin talep ve beklentilerini iyi anlamalıyız.    

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu finansal kazançlarımızla ilgili bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir. Kazançlarımızda karşımıza çıkacak şartlardan kaynaklı zaruri bazı ek masraflar veya finansal kazançlarımızı tekrar yapılandırmak gereği ortaya çıkabilir. Bu noktada şartları çok zorlamamak gereken, aşırı takıntı hırs ve saplantı yapmamamız gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, aşk aşk aşk diyoruz. Hayatımızın aşk fırsatı karşımıza çıkabilir, aşk konusunda yeni başlangıçlar bu yeni ay ile birlikte gündemimize oturuyor. Hayatımızda birisi varsa da bu aşkı bir adım öteye taşımak belki söz nişan düğün tarihi belirtlemek veya aileden istemek yönünde gelişmeler ortaya çıkabilir. Aşk gündemimiz yoksa cocuk sahibi olmak üzere güzel bir dönemde olduğumuzu belirtelim veya halihazırda çocuğumuz varsa onun eğitimi ve gelişimiyle alakalı yeni bazı bir takım girişimler ortaya koyabiliriz. Hobilerimiz veya sanatsal anlamda üzerinden çalıştığımız bireysel faaliyetlerimizi de büyütmek geliştirmek ve bu alandan kazanç elde etmek üzere de uygun bir zamandayız. Yatırım fırsatları, borsa konularında fırsatları değerlendirebilir. Şans oyunlarında da şansımızı deneyebiliriz.      

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile finansal konularda rahatlamaya başlıyoruz. Kişisel kazançlarımızı yeniden toparlamak ve düzenlemek adına ortaya koyacağımız fikir ve düşüncelerimizin önündeki sis perdesi kalkıyor, belirsizlik ve kararsızlık bitiyor. Ayakları yere basan, sağlam ve istikrarlı kararları ortaya koyabilecek ve karşımızdakilere kabul ettirebilecek sürece giriyoruz. Bu noktada evimizde beraber yaşadığımız aile büyüklerimizden de destek alma şansımız var. 

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte yeteneklerimizi ortaya koyacağımız konularda, kendimiz adına dijital ve teknolojik kazançlar elde edebileceğimiz e satış alanlarında, blog veya kitap yazmak vb içeriklerde Mart ayında ortaya koyamadığımız projelerde hayal gücü ve yaratıcılığımızı etkili bir şekilde konuşturmaya başlıyoruz. Ancak bu projeleri özellikle yakın çevremizdekilerle paylaşırken dikkat etmeliyiz. Fikir almak veya danışmak adına iyi niyetle paylaştığımız bilgiler karşımızdakilerce suistimal edilebilir, uyanık olmamız gereken zamanlardayız.    

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu yaşam hedeflerimizi ortaya koymak konusunda aşırı takıntılı ve saplantılı yaklaşımlar sergilememize yol açabilir. Kendi bildiğimiz doğru olduğunu düşündüğümüz eski alışkanlıklarımızı çok fazla savunarak alışık olduğumuz sistematiği ve disiplini ortaya çıkarma eğilimi gösterebiliriz. Yenilikçi ve modern bakış açılarından bireysellikten uzak kalmamız gereken bu dönemde karşımızdakileri çok fazla zorlamamalı, kararlarımızı aşırı takıntı hırs ve saplantı haline getirmemeliyiz. 

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, ev aile, yerleşim, yaşadığımız yer, birlikte yaşadığımız kişilerle alakalı gündemlerimiz hızlanıyor. Yaşadığımız yeri değiştirebilir, taşınabilir, evimizi yenileyebilir, içindeki eşyaları düzenleyebiliriz. Bu konuda harekete geçmek, risk almak adına doğru bir zamandayız ve karşımıza çıkabilecek fırsatları bizim adımıza fayda sağlayacak ve büyütecek bir hale dönüştürmek elimizde olacaktır.    

  •    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile kararlarımızda rahatlıyoruz. Ayakları yere basan sağlam ve daha gerçekçi gündemleri karşımızdakilerinde beklentileri doğrultusunda daha rahat kabul ettirebileceğimiz zamana giriyoruz, fikir ve düşüncelerimizin önündeki sis perdesi kalkıyor, belirsizlik ve kararsızlık bitiyor. Yeteneklerimizi ortaya koyacağımız iş ve projelerimizi de artık rahat bir şekilde hayata geçirme fırsatını elde edebiliyoruz. 

Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

•    Haftaya başlarken Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte finansal kazançlarımızda güzel gelişmeler ortaya çıkıyor. Hayal gücü ve yaratıcılığımızı kullarak ortaya çıkaracağımız iş ve projelerden daha hem manevi anlamda huzuru elde edebiliriz hem de fazla gelir elde edebiliriz. Ancak finansal konulardaki çalışmalarımızı ve düşüncelerimizi karşımızdakilerle paylaşırken dikkat etmeliyiz. Özverili ve fedakarca ortaya koyacağımız yardımsever ve cömert yaklaşımlar karşımızdakilerce suistimal edilebilir, finansal olarak kandırılmaya aldatılmaya açık bir zamandayız. Kimseye bu süreçte borç vermeyelim, giden para geri gelmeyebilir.   

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu içsel anlamda gizli endişelerimizi ortaya çıkarabilecek bazı tatsız gelişmeleri beraberinde getirebilir, arkamızdan döenn gizli saklı bir takım işler, mafyavari kişilerin oyunları, gizli düşmanların aktiviteleri önümüze gelebilir, bizi huzursuz edebilir. Bu gelişmeler karşısında uğradığımız haksızlığı gidermek üzere bizde aşırı takıntılı ve saplantılı yaklaşımlar sergilemeye yönelebiliriz. Şartları çok zorlamamak gereken bir zamandayız. 

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte, yakın çevremiz kardeşler kuzenler, oturtuğumuz muhit, yetenekli olduğumuz alanlar, eğitimler ve kısa süreli seyahatler alanımız hareketlenmeye başlıyor. Yeteneklerimizi daha net sergileyebileceğimiz alanlarda girişimlerimizi hızlandırabiliriz, özellikle dijital ve teknolojik konularda bir takım işlerimiz ve projelerimiz varsa cesaretle bu işlerin üzerine gidebiliriz, e satış konularına kafa yorabilir, finansal ve ticari anlamda bizi ileriye götürebilecek işlere kalkışabiliriz. Kitap yazmak, blog açmak, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmak hatta projeleri bu alanlara yöneltmek harika olur. Bu konularla bağlantılı olarak eğitimlere başlamak kendimizi geliştirmek de yine güzel bir fikir olacaktır. Seyahat trafiğimiz artacaktır.  

    •    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile o iç huzursuzluğumuzdan ve karşımıza çıkan gündemlerden kurtulmaya başlıyoruz. Fikir ve düşüncelerimizin önündeki sis perdesi kalkıyor, belirsizlik ve kararsızlık bitiyor.   Önümüzü daha net görerek, Ayakları yere basan sağlam ve daha gerçekçi adımlar atmaya ve fikirlerimizi karşımızdakilere kabul daha rahat kabul ettirebileceğimiz bir sürece giriyoruz. Bu süre zarfında manevi rahatlama yöntemleri konusunda destek alabilir veya bildiğimiz yol ve yöntemleri uygulayabiliriz.

Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

•    Haftaya başlarken burcumuzdaki Merkür Neptün kavuşumu ile birlikte yaşam hedeflerimizi gerçekleştirmek, hayalini kurduğumuz fırsatları değerlendirmek ve manevi huzuru bulmak için harika bir zamandayız. Ancak fikir ve düşüncelerimizi karşımızdakilerle paylaşırken dikkat etmeliyiz. Özverili ve fedakarca ortaya koyacağımız yardımsever ve cömert yaklaşımlar karşımızdakilerce suistimal edilebilir, kandırılmaya aldatılmaya açık bir zamandayız.   

•    Hafta ortası Plüton’un Güney Ay düğümü kavuşumu sosyal çevremizde ve arkadaşlıklarımızda bazı tatsız gelişmeleri beraberinde getirebilir, üyesi olduğumuz organizasyonlar varsa değişen sistem ve kurallar eskiye yönelik uygulamalar biraz canımızı sıkabilir, bu şart ve koşulların biraz zorlayıcı bir şekilde kabul ettirilmeye çalışılması bizim hayal kırıklıklarımızı tetikleyebilir. Şartları çok zorlamamak gereken bir zamandayız.

•    05 Nisan Koç Yeni ayı ile birlikte finansal kazançlarımızda hareketlenme başlıyor. Kişisel gelirlerimizi artımak üzere yeni başlangıçlar yapmak, alternatif kazanç yollarını araştırmak bulmak ve hayata geçirmek fırsatlarınıelde edebiliyoruz. İhtiyaç duyduğumuz cesareti ve risk alma eğilimini söz konusu yeni ay karşımıza getirecektir. Fakat karşımıza çıkan fırsatlar için aceleci davranmamalı aklımıza ilk geleni ortaya koymamalıyız. 

•    Hafta sonunda ise Merkür ve Satürn arasındaki pozitif etkileşim ile hayal kırıklığı yaratan şart ve koşullar değişmeye başlıyor, sosyal çevremizde arkadaşlıklarımızda veya üyesi olduğumuz organizasyonlarda Fikir ve düşüncelerimizin önündeki sis perdesi kalkıyor, belirsizlik ve kararsızlık bitiyor.   Önümüzü daha net görerek, Ayakları yere basan sağlam ve daha gerçekçi adımlar atmaya ve fikirlerimizi karşımızdakilere kabul daha rahat kabul ettirebileceğimiz bir sürece giriyoruz. 

Harika bir hafta geçirmenizi dilerim. 

Yazar : playfm

Rate it

0%