Yaşam

BURCUNUZU BU HAFTA NELER BEKLİYOR!

today03/05/2019 12

Background
share close

29 Nisan – 05 Mayıs 2019 Astrolojik Etkileşimler;

•    30 Nisan 2019 Satürn Güney Ay düğümü kavuşuyor ve Satürn retroya başlıyor; Satürn istikrar, düzen, otorite, disiplini simgeler, hayatlarımızda sağlam ve ayakları yere basan sağlam temeller üzerine kurulu bir düzen oturtabilmemiz için bizleri yönlendirir. Satürn 30 Nisan – 18 Eylül 2019 tarihleri arasında Oğlak burcunda retro durumda olacak. Satürn 2018 yılı Eylül ayından bu zamana kadar hayatlarımızda yerine getirmek durumunda olduğumuz ancak yerine getiremediğimiz konuları önümüze çözmemiz için tekrar getirir ve bu defa kaçış yoktur. Bunun yanı sıra üzerinde çalıştığımız konularla ilgili göz önünde bulundurmadığımız sorunlar, sıkıtılar ve engellerle karşılaşabiliriz. Çok iyi bir fizibilite ve planlama yapmamız, ilerlediğimiz yolları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gerekir. Oğlak burcunun temsil ettiği, gayrimenkul ve finans sistemleri, inşaat sektöründe yeni düzenlemeler, sistemsel değişiklikler, kurallar ve yeni yaptırımlar ortaya çıkabilir. Bu retro zamanında Satürn ayrıca Güney Ay düğümü ile de kavuşum halinde ilerleyeceği için aşırı tutucu ve yeniliklere kapalı eğilimler, bireysellik ve aşırı kuralcılık ortaya çıkabilir, baskı artabilir.

•    01 Mayıs Merkür Satürn Kare; Merkür iletişimlerimizi ve fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteriyordu ve Koç burcunda ilerliyor. Satürn ise retro durumda ve istikrar, süreklilik, disiplin ve ayakları yere basan sağlam, güvenilir ve gerçekçi yaklaşımları destekliyor ve Oğlak burcunda ilerliyor. Bu ikili arasındaki stresli etkileşim özellikle fikir ve düşüncelerimizi gerçekleştirmek konusunda aceleci, sabırsız, atarlı, giderli iletişimlerin bir işe yaramayacağını ayakları yere basan ve üzerinde çalışılmış düşünülmüş hatta çalıştığı kanıtlanmış fikirlere odaklanmak gerekliliğini ortaya koyuyor. Yaşça tecrübeli ve deneyimli kişilerle inatlaşmak fayda sağlamayacaktır.  

•    01 Mayıs Merkür Mars dost; Merkür iletişimlerimizi ve fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteriyordu ve Koç burcunda ilerliyor. Mars ise Merkür’ün yönettiği İkizler burcunda ilerliyor. İkisi arasındaki pozitif etkileşim sayesinde iletişimlerimizde cesur olmak, kendimizi ifade etmek konusunda risk almak, karşımızdakileri ikna konusunda motive ve hırslı yaklaşımlar sergilemek pozitif sonuçlar doğurabilir. Beraber çalıştığımız kişileri motive etmek konusunda etkili sonuçlar ortaya çıkar. Ara gazı almaya müsait bir etkileşimdir .. Ama tuzak soru yukarda Merkür Satürn karesi var. 

•    03 Mayıs Merkür Jüpiter üçgen; Merkür ve Jüpiter arasındaki pozitif etkileşim ticari ve finansal anlamda yeni anlaşma ve sözleşmeleri gündeme getirebilir, ortaklıklar kurulabilir, finansal kazançları artırmak adına yeni ve farklı projeler gündeme gelebilir. Jüpiter retro pozisyonda olduğu için bu gelişmeler daha önceden planlanmış ama bir şekilde hayata geçememiş konular olabilir, şimdi yeniden bir fırsat çıkıyor karşımıza bu defa değerlendirmekte fayda olacaktır.  

•    03 Mayıs Merkür Plüton Kare; Merkür iletişimlerimizi ve fikir ve düşüncelerimizi ifade etme şeklimizi gösteriyordu ve Koç burcunda ilerliyor. Plüton ise değişimi dönüşümü, var olanı yıkıp yerine yenisi koymayı temsil ediyor, ayrıca otorite pozisyonundakileri ifade ediyor ve Oğlak burcunda ilerliyor. Bu ikili arasındaki stresli etkileşim özellikle fikir ve düşüncelerimizi gerçekleştirmek konusunda aceleci, sabırsız, atarlı, giderli iletişimlerin bir işe yaramayacağını inatlaşmalara karşımızdakilere zorla fikirleri kabul ettirme eğilimini gösteriyor.  Plüton çarpar.  

•    05 Mayıs Boğa Yeniay ; 05 Mayıs tarihinde saat 01:46 da Boğa burcunda bir Yeniay yaşayacağız. Etkilerini 10-15 günlük süreçte net hissedeceğimiz bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Boğa burcu temasında finansal anlamda huzur ve konfor ihtiyacı yer alır. Dolayısıyla bu Yeni ay döneminde hepimiz finansal anlamda kendimizi daha huzurlu ve garantide hissetmek üzere mevcut kazançlarımızı istikrarlı ve güvenli hale getirmek, alternatif kazanç yollarını araştırmak,  yapmak, olası finansal sıkıntılarda devreye sokmak üzere B planını planlamak durumunda olacağız. Yeniay zamanında büyük finans göstergesi Jüpiter’in retro durumda yer alması ve savaş gezegeni Mars ile karşıt pozisyonda bulunması finansal kayıplara çok çok dikkat etmemiz gereken bir süreçte olduğumuzu göstermekte. Ayrıca Yeni ay zamanı yükselen burcun Kova olması sosyal ve toplumsal istikrar, güven ve adalet vurgusunu ön plana çıkarsa da yönetici gezegeni olan Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, güven ve adalet olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor.  

29 Nisan – 05 Mayıs 2019 Burç Yorumları;

29 Nisan – 05 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal anlamda huzur ve konfor ihtiyacı yer alır, ayrıca Boğa burcu bizim finansal kazanç alanımızı da temsil ediyor. Dolayısıyla bu Yeni ay döneminde  finansal anlamda kendimizi daha huzurlu ve garantide hissetmek üzere mevcut kazançlarımızı istikrarlı ve güvenli hale getirmek, alternatif kazanç yollarını araştırmak,  yapmak, olası finansal sıkıntılarda devreye sokmak üzere B planını planlamak durumunda olacağız. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, güven ve adalet olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. Aceleci üzerine iyi düşünülmemiş, sabırsız yaklaşımlar bizi zor durumda bırakabilir. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle kariyer konularında üst pozisyonundakilerle diyaloglarımıza dikkat etmemiz konusunda uyarı niteliğinde yer alıyor. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ise yakın çevremiz, eğitimler, dijital satış pazarlama konularında yeteneklerimizi ortaya koyacağımız alanlarda daha büyük fırsatları beraberinde getirecek. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine kariyer konularında bazı pürüz ve otoriteyle inatlaşma konularına dikkat çekiyor olsa da aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yurt dışı ve yabancı bağlantılı işler, Turizm medya iletişim yayıncılık ve eğitim alanlarında karşı yeni başlangıçları ve ortaklıkları destekler nitelikte yer alıyor.        

 29 Nisan – 05 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal anlamda huzur ve konfor ihtiyacı yer alır. Bu yeni ay ile birlikte kendi ideallerimiz kendi isteklerimiz, kendi huzurumuz ve konforumuz ön plana çıkıyor. Kendimize koyduğumuz yaşam hedeflerini gerçekleştirmek adına harekete geçme zamanımız geldi. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, kararlarımızı tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim, eğitim ve yayıncılık konuları ile süregelen davalarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getiriyor. Bazı endişelerimiz ve kaygılarımız gün yüzüne çıkabilir, bizi biraz depresif bir moda sokabilir. Ama gün Merkür Mars pozitif etkileşimi finansal anlamda güzel haberleri beraberinde getirebilir ve içsel huruzu sağlamaya destek olabilir. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim, eğitim ve yayıncılık konuları ile süregelen davalarımızda otorite pozisyonundakilerle bazı gerilmeleri beraberinde getirse de aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi bu defa ortaklaşa kazanç, miras, krediler veya diğer alacaklar bağlantılı finansal ihtiyaçları karşılamak üzere fırsatları beraberinde getiriyor olacak. 

29 Nisan – 05 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim gizli saklı konular, gizli düşmanlar, psikoloji ve bilinçaltı alanımızdır. Bu alanda bir yeni ay olması özellikle kendimizi güvende hissetmediğimiz konularla ilgili kendimizi garanti altına alabileceğimizi düşündüğümüz bir takım tedbir ve çalışmaları hayata geçirmek konusunda fırsatları beraberinde getirecektir. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle ortaklaşa kazanç konularıyla alakalı bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getiriyor. Ortak bir işimiz varsa buradan elde edeceğimiz gelirlerde bazı engeller, ek bazı maliyetler can sıkıcı ödemeler ortaya çıkabilir. Ama aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi risk alıp cesaret gösterebileceğimiz yeni kararları ve fırsatları destekleyecek yönde gerçekleşiyor. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine ortaklaşa kazanç konularında yeni yapılanmaları belki maliyetlerin ve masrafların tekrar gözden geçirilmesi zorunluluğunu, eşin veya beraber olduğumuz kişinin kazançlarında bazı dalgalanmaları ortaya çıkarabilir. Ama yine aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yeni ortaklık fırsatlarını finansal anlamda daha çok kazanç getirebilecek yeni birliktelikleri beraberinde getiriyor olacak.

29 Nisan – 05 Mayıs Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim sosyal çevre arkadaşlık ortamları, kariyer kazançları, sosyal ve toplumsal girişim ve çalışmalar alanımızı temsil ediyor. Aynı zamanda büyük şans evimizdir ve bu alanda bir yeni ay olması oldukça kısmetli bir duruma işaret eder. Bu yeni ay sürecinde biz de yeni gruplara dahil olmak, kendimizi ailemizle birlikte gibi hissedebileceğimiz yeni toplumsal kurumlara veya arkadaşlıklara başlamak üzere motive hissedebiliriz, bu yönde davet organizasyon teklifleri elde edebiliriz. Burada tanışacağımız yeni kişiler vasıtasıyla da finansal anlamda kendimizi güvende hissedebileceğimiz yeni kariyer fırsatları yeni iş birliktelikleri veya yeni tekliflerin içinde bulabiliriz. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarınız konusunda bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getiriyor. Kariyer hedefleriniz doğrultusunda atacağınız adımlar beraber olduğunuz kişiyle aranızın açılmasına veya fikir ayrılıklarına yol açabilir. Ortaklığımız varsa ve kendi işimizi yapıyorsak yine bazı fikir ayrılıkları ve zorlanmalar gündeme gelebilir. Ama aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi içgüdülerimize güvenmek konusunda destekleyici bir etki ortaya koyuyor olacak. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine ikili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda gündemleri vurguluyor. Bu noktada ortak bir çözüm üretilemezse kopmalar söz konusu olabilir. Ama yine aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi iş yerinde beraber çalıştığınız kişilerle birlikte ortaya koyacağımız projeler yardımıyla bu krizi belli ölçülerde aşabileceğimizi ve finansal anlamda tekrar randuman kazanacağımız faaliyetleri ortaya çıkarabileceğimizi işaret etmekte. 

29 Nisan – 05 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim kariyer alanımızı temsil ediyor. Bu alanda bir yeni ay olması kariyerimizde dönüm noktası olabilecek bazı fırsatları elde edebileceğimize işaret etmekte. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle mevcut iş yerimizde yönetici veya amir pozisyonunda olan kişilerle diyaloglarımıza çok dikkat etmemiz gerektiğini gösteriyor. Bizim yetenek ve becerilerimizi ortaya koymamız konusunda onların bazı baskı ve göz ardı tarz ve tutumları ortaya çıkabilir, bizim yenilikçi ve modern yaklaşımlarımız onların hoşuna gitmeyebilir. Ama aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi sosyal çevremiz ve arkadaşlık ortamlarımızda adeta etrafımızdakileri kendimize hayran bırakabileceğimiz bazı yeni gelişmeleri ve fırsatları da destekler nitelik taşıyor. Katılacağımız yeni gruplarda ve organziasyonlarda tüm ilginin üzerimizde olacağı, fikirlerimizle etrafımızdakileri büyüleyeceğimiz bir süreçteyiz. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine mevcut işyerinde bazı değişimlerin otorite pozisyonundakilerin davranış ve yaklaşımlarıyla ilgili stresleri beraberinde getiriyor olacak. İnatlaşmalardan ve karşımızdakileri zorlamaktan kaçınmamız gerekiyor. Ama yine aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi özellilke yut dışı bağlantılı eğitim konularında medya iletişim ve yayıncılık alanında yeni fırsatları ve finansal kazanımları destekler özellikler taşıyor. Yalnız olanlarımız için Aşk fırsatları da kapımızda diyebiliriz.

29 Nisan – 05 Mayıs Başak ve Yükselen Başak Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim yurt dışı yabancı bağlantılı işler, medya iletişim eğitim alanları, yüksek öğrenim ve davalar konularını içeriyor. Bu alanda bir yeni ay olması ilgili konularda yeni başlangıçları, kendimizi güvende hissedebilmek üzere yeni girişimlerimizi destekler nitelikler taşıyor. Bu yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle hali hazırda mevcut yatırımlarımız konusuna dikkat çekiyor. Özellikle borsa da bazı yatırımlarımız varsa riskli gördüğümüz kısımlardan çıkmamız daha doğru olur. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olanlarımız için çocuğumuzun eğitimi ile ilgili konularda bazı ek maliyet ve masraflar karşımıza çıkabilir, son olarak kendimize hobi olarak gördüğümüz ve bize haz veren girişimlerimizde de riskli aksiyonlar almak üzere doğru bir zamanda değiliz. Aşk fırsatlarında da harcamalarımıza dikkat etmemiz yerinde bir karar olur. Ayrıca aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi kariyerimizde beklediğimiz bir prim ya da geri ödeme veya gelirlerimizi artıracağımız bir haber konusunda da güzel bir gelişmeyi beraberinde getirecek etkilere sahip. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine aşk, yatırımlar, eğlence, borsa, çocuklarımızla ilgili maliyetler, hobilerimiz konularında harcamaları öne çıkarıyor ama yine aynı gün imdadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor. Özellilke ailemizden elde edeceğimiz yardım ve destekler buradaki bir gediği kapatmamıza destek sağlayacaktır. 

29 Nisan – 05 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim ortaklaşa kazançlar alanımızdır. Burada bir yeni ay olması yeni ortaklık fırsatlarını eşimizin veya partnerimizin gelirlerindeki artışı, beklediğimiz kredi, miras, nafaka, alacaklar, vergi iadeleri vb gelirlerin önünün açılacağını göstermekte. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, alacağımız kararları tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle ikili ilişkilerimizde ve ortaklıklarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir. Bu konuda aile büyüklerimizin desteğini veya onayını almakta zorlanabiliriz. Görüş ayrılıkları ortaya çıkabilir, şartları çok zorlamamak gerekiyor. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi yurt dışı yabancılarla bağlantılı işler medya iletişim yayıncılık ve eğitim konularında bazı güzel sürprizleri ve finansal anlamda destekleyici etkileri beraberinde getirebilir. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine ikili ilişkiler ve ortaklıklar konularında aileden gelen bazı engellemeleri vurgular nitelik gösteriyor. ama yine aynı gün imdadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor. Özellikle yakın çevremizden elde edeceğimiz yardım ve destekler buradaki sıkıntıyı aşmamız konusunda destek sağlayacaktır.

29 Nisan – 05 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanımızı temsil ediyor. Burada bir yeni ay olması finansal anlamda kendimizi daha güvencede hissedeceğimiz yeni ortaklık fırsatlarını beraberinde getirebileceği gibi, hayatımızda birisi yoksa yeni bir aşk ve ilişki fırsatını da bize sağlayabilir. Netice de yalnız ilerlediğimiz bir hayatı bir partner ile paylaşıyor olmak da kendimizi güvence de hissedebileceğimiz yegane yollardan birisidir. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle gündelik işlerimizi ve rutinde halletmemiz gereken konuların üstesinden gelmek yönünde bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir, yakın çevremizle iletişimlerimizde de bazı zorlanmalar yaşayabiliriz. Yeni bir eğitim gündemi veya yeteneklerimizi ortaya koyacağımız yeni bazı girişim ve projelerimiz varsa, şartları çok fazla zorlamamakta fayda olacaktır, biraz daha zamana bırakmayı deneyebiliriz. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ortaklaşa kazanç konularında bize iyi gelebilecek bazı güzel gelişmeleri beraberinde getirebilir ayrıca sağlık anlamında operasyonel bir müdahale sonrası sağlık sorunlarından kurtulma şansını da yaratıyor. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine beraber çalıştığımız iş ve kişilerle alakalı bazı zorlanmaları vurgular nitelik gösteriyor. Özellikle fikir ve düşünceleri zorla karşımızdakilere geçirme çabaları ters tepebilir, yönetici pozisyonundakilerle takışmaları tetikleyebilir ama yine aynı gün imdadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor. Finansal anlamda alacağımız güzel haber ve gelişmeler üstesinden gelmek durumunda olduğumuz ancak  zorlandığımız gündelik işlerimiz konusunda da hızlı ilerlemeleri destekler özellikler taşımakta. 

29 Nisan – 05 Mayıs Yay ve Yükselen Yay Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim iş yerimiz beraber çalıştığımız kişiler ve günlük rutinde halletmemiz gereken konuları ifade ediyor. Burada bir yeni ay olması finansal anlamda kendimizi daha güvencede hissedeceğimiz yeni iş fırsatlarını beraberinde getirebilir, mevcut işyerinde bazı değişimleri bazı yenilik ve yeni fırsatları sağlayabilir, beraber çalıştığımız kişilerle ortaya koyacağımız yeni projelerden daha verimli geri dönüşler elde edebiliriz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. Ayrıca sağlığımıza da dikkat etmemiz gerekiyor. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle finansal anlamda harcamalarımıza dikkat etmemiz gereken bir süreci işaret ediyor. Özellikle hayatımızda yeni bir aşk fırsatı varsa harcamalarımıza özen göstermeliyiz. Çocuğumuz varsa onun eğitimiyle alakalı finansal anlamda bazı ek sorumluluklar almak gerekebilir, hobi olarak gördüğümüz çalışmalarda masraflar biraz yüksek kalabilir. Borsa şans oyunları kumar vb konularda iyi bir dönemde değiliz. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ise hayatımızda birisi yoksa inanılmaz güzel bir aşk ve ilişki fırsatını beraberinde getirebilir. Yeni ortaklıklar kurmak ve ticari anlamda kazançlarımızı artırmak adına da destekleyici etkiler barındırıyor. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine kişisel kazançlarımızı yeniden yapılandırmak adına bazı zorlanmaları ve sorumlulukları beraberinde getiriyor diyebilirim ama ama yine aynı gün imdadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor. Burcumuzda ilerleyen Jüpiter’in finansal temsiliyeti alacağımız kararlarda veya girişeceğimiz işlerde şansın bizden yana olduğunu ifade etmekte. 

29 Nisan – 05 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim aşk alanımızdır. Burada bir yeni ay olması kendimizi güvence de hissedeceğimiz yeni aşk fırsatlarını beraberinde getiecektir. Buradaki aşk fırsatlarında biraz daha bireysel ve çıkarcı yaklaşımlar sergileme ihtimalimiz olduğunu belirtelim. Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmayı planlayan arkadaşlar güzel haberleri alabilir veya hobi olarak gördüğümüz bir çalışma veya projemizi bu süreçte ayakları yere basan finansal kazanç elde edebileceğimiz bir duruma getirebiliriz. Yatırım ve borsa konusunda niyetlerimiz varsa temkinli olmak ve uzun vadeli beklentiler elde etmek adına girişimlerde bulunabiliriz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle evimizde, yaşadığımız ortamda aile büyükleri veya saygı duyduğumuz diğer kişiler konusunda fikir ayrılıklarına düşebileceğimizi iletişimlerimizi iyi ayarlamamız gerektiğini ifade ediyor. Karşılıklı inatlaşma veya kendi fikirlerimizi kabul ettirme temalı iletişimler kopmalara tartışmalara ve agresyona sebep olabilir. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ise iş yerinde beraber çalıştığımız kişilerden alacağımız destekle evimizdeki bazı sıkıntıların üstesinden gelebileceğimizi işaret ediyor. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine aile de otorite olarak gördümüz kişilerle diyaloglara dikkat çekiyor, taşınma yer değişikliği gibi gündemlerimiz varsa bu süreçte harekete geçmeliyiz ayrıca aynı gün Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi manevi anlamda aradığımız huzur ve güvencenin gelebilmesi için iögüdülerimize güvenmemiz gerektiğini ifade etmekte. 

29 Nisan – 05 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim ev aile yerleşim taşınma ve yer değiştirme alanımızdır. Burada bir yeni ay olması taşınma ve yer değişikliği gündemimiz varsa harekete geçebileceğimizi evimizde bazı değişimler tadilat vs konularında işlerimizi halledebileceğimizi ifade ediyor. kendimizi güvence de hissedeceğimiz yeni aşk fırsatlarını beraberinde getiecektir. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle yakın çevremizle iletişimlerimize dikkat etmemiz gereken bir süreci işaret ediyor. Gizli saklı bizi endişelendiren ve huzursuz kılan konu ve gündemlerimiz varsa açığa çıkabilir, ortaya koymak istediğimiz yeteneklerimizi sergilemek istediğimiz projelerimiz varsa zorlamamak gereken bir süreçte olacağız, etrafımızdaki gizli düşmanlarımızın bizim girişimlerimizi baltalamak isteyeceği bir süreç olabilir, öz güvenimiz biraz düşük seyredebilir. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ise hobi olarak gördüğümüz işlerden beklediğimiz başarıyı elde edebilmeye işaret ediyor, hayatımızda birisi yoksa yakın çevremizin desteğiyle gelebilecek bir aşk fırsatı da söz konusu olabilir. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine yeteneklerimizi sergileyeceğimiz eğitim iletişim dijital plan ve projelerle alakalı bazı beklenmeyen tatsız engellemeleri işaret etse de imadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor ve sosyal çevremizden ve arkadaşlıklarımızdan elde edeceğimiz hem finansal hem de manevi destekler sayesinde tökezleyen işlerimizde yeniden düzenli akışın ve ilerlemenin başlamasını sağlıyor. 

29 Nisan – 05 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Burçları; 

•    Hafta geneline damgasını vuracak olan etkileşim 05 Mayıs Boğa Yeni ayı olacak. Boğa burcu temasında finansal konular başta olmak üzere huzur ve konfor altında hissetme ihtiyacı yer alır. Boğa burcu bizim yakın çevremiz, yeteneklerimiz, eğitim iletişim dijital ve teknolojik yatırımlar, satış pazarlama e ticaret unsurlarını içinde barıdıran alanımızdır. Burada bir yeni ay olması söz konusu alanlarda yeni başlangıç ve girişimleri kararlılıkla ortaya koyabileceğimizi ifade ediyor. Yeni eğitimler almak, e ticaret oluşumları başlatmak, yeteneklerimizi, hayal gücü ve yaratıcılığımızı  ortaya koyacağımız alternatif kazanç seçeneklerini mutlaka değerlendirmeliyiz. Yeni ay, Menkar sabit yıldızıyla kavuşum halinde gerçekleşecek. Bu yıldız Satürnyen özellikler barındırıyor, yani istikrar, düzen, planlama, disiplin ve ciddiyet ön plana çıkıyor. Ayrıca Satürn’ün retro durumda yer alması bu istikrar, sorumluluk ve düzen olgusu için çok çalışmak gerektiğini, disiplini elden bırakmamak gerektiğini ve iyi organize olabilmeyi beraberinde getiriyor. İnce eleyip sık dokuma yapmamız gereken, karşılaştığımız fırsatlarda gerçekçiliği ve güvenceyi tekrar tekrar gözden geçirmemiz gereken bir süreçteyiz. 

•    Çarşamba günü Merkür ve Satürn stresli etkileşimi özellikle sosyal çevremizde ve arkadaşlıklarımızda bazı sıkıntı ve zorlanmaları beraberinde getirebilir. Özellikle para alışverişini içinde barındıran bazı talep ve istekler, kefil olmak, borç isteme konularını değerlendirmemekte fayda olacaktır. Aynı gün Merkür Mars pozitif etkileşimi ile harcama ve yatırımlarıızı evimize ailemize yaşadığımız ortama odaklayabiliriz. Tadilat taşınma ve yeni eşya almak işleri için ideal bir süreçte olacağız. 

•    Cuma günü Merkür Plüton sert etkileşimi ise yine sosyal çevremizdeki yeni yapılanma ve değişimleri vurguluyor, katılacağıız organizasyon ve davetlerde harcamalarımıza dikkat etmemiz gereken bir süreçteyiz. Finans konu başlıklı konuşma ve tartışmalarda büyüyebilir, tartışma ve kavgalara yol açabilir imadımıza Merkür Jüpiter pozitif etkileşimi yetişiyor ve kariyerimizde medyana gelecek yeni ve güzel gelişmeler veya bir süredir beklediğimiz terfi zam haberleri hem finansal hem de manevi anlamda finanslal tatsızlıklarımızı gidermeye destek olacaktır.

Yazar : playfm

Rate it

0%