Müzik Haber

BAHADIR TATLIÖZ’DEN YEPYENİ ALBÜM!

today15/11/2023 110 3

Background
share close

Dönemin en etkili ve üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör ”Bahadır Tatlıöz”, yeni albümü ”Berceste”yi müzikseverlerle buluşturdu.

Bahadır Tatlıöz‘ün uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı albümde toplamda 10 şarkı yer alıyor. Şarkıların sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olurken,tüm düzenlemeleri ile de başarılı sanatçı bizzat ilgilendi.

Sanatçı albümün ilk video klibini “Eze Eze” şarkısına çekti.

‘Hayat yolculuğumda bir çok duygu biriktirdim’ diyen ”Bahadır Tatlıöz”; yeni albümü ”Berceste” ile ilgili duygularını da şöyle ifade etti;

”Çeşitli renklerim oldu, kimi soluk kimi canlı… Aşkları ve ihanetleri yaşadım, tabii ki yaşattım da. Çünkü kusurlarım var benim her insan gibi. Başarılar tattım ama değişmedim, hatta onları hayal kırıklıkları ile törpüledim… Hep biraz kendim oldum biraz da siz!

”Berceste” ne demek… ‘Divan edebiyatında söyleyiş güzelliği olan, derin anlam taşıyan, sanatsal yönden estetik değer taşıyan dizeler’ anlamına geliyor. Yani yıllardır peşinde koştuğum idealin kısaltılmış anlatımı gibi. Bu albümde birçok Bahadır dinleyeceksiniz. Birbirinden tarz üslup ve duygu olarak bağımsız şarkılar duyacaksınız, kiminde şiirsel kiminde ise günlük samimi dilimi dinleyeceksiniz… Herkesin tarzına duygusuna uygun bir dünya kurma hayalimin yansıması bu albüm… Kısacası ben ne isem bu albüm o.”

Bahadır Tatlıöz”ün yeni albümü ”Berceste” tüm müzik platformlarında ve radyolarda yayında!

Yazar : Buket Atabay

Rate it

0%