Sinema

WESTWORLD’DEN HEYECANI KÖRÜKLEYEN FRAGMAN GELDİ !

HBO’nun 22 Emmy adaylığı kazanan dizisi Westworld, çok konuşulan bir sezonu geride bıraktı. Comic-Con panelinde karşımıza çıkan dizi, 2 sezon fragmanıyla ise hayranlarını heyecanlandırıyor.

Robotların isyanının gerçekleştiğini gördüğümüz fragmanda Dolores, Man in Black ile beraber katliama başlamış durumda. Maeve ise halen kızını bulma çabasında gözüküyor.

Bu arada dizinin 2. sezonunda kadroya yeni bir isim eklendi. Daha önceleri The Leftovers, The Americans ve Manhattan gibi yapımlarda gördüğümüz Katja Herbers, Grace isimli karakterle karşımıza çıkacak.

Fragmandaki şarkı ayrıntısını da atlamayalım. Sahnelere eşlik eden ünlü şarkı, Sammy Davis Jr.’ın 1968 tarihli albümüne adını veren  I’ve Gotta Be Me parçası…

WESTWORLD 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Westworld 2. sezon 2018’in ilk çeyreği içerisinde yayın hayatına başlayacak. 2. sezonun kesin yayın tarihi de şu an için net olarak belirlenmiş değil.

Yapımcılar hedeflerinin büyüklüğünü artırdılar ve dizinin hikayesini oluşturan Jonathan Nolan ve Lisa Joy’un uyguladığı değişiklikler nedeniyle bu 2. sezon biraz gecikmeli başlayacak.