Sinema

JAMES FRANCO’LU THE VAULT’TAN FRAGMAN GELDİ !

“The Vault”ta cehennemin kapıları bizler için aralıyor!

Hollywood’un on parmağında on marifet çocuğu James Franco bu kez bir korku filmi ile seyircilerin karşısına çıkıyor. Oyuncu, yönetmen, yapımcı, rock yıldızı ve pop kültür ikonu bu kez de banka müdürü oluyor. Ancak bu banka müdürü cehennemin kapılarını bizler için aralıyor!

Farklı problemlere sahip iki sorunlu kız kardeş erkek kardeşlerini kurtarabilmek adına bir banka soygununa karışmaya zorlanır. Bir planları ve ekipleri olan kız kardeşler banka soygununu gerçekleştirmeye soyunur. Bankadaki herkesi rehin alırlar ve bundan sonrası kolay olan kısım gibidir. Soyguna başlayan kız kardeşlerin topladıkları paranın abilerini kurtarmaya yetmez. Bunun üzerine bankanın Müdür Yardımcısı Ed Maas, paranın bir kısmını alması karşılığında Leah ve Vee’yi alt katta bulunan kasaya götürür. Ancak umduklarından çok daha farklı bir şeye ulaşacaklardır. Zira kasada duran şey para değil dehşetin ta kendisidir…

Başrollerini Franco’yla birlikte Orange Is The New Black’ten tanıdığımız Taryn Manning, Francesca Eastwood ve Scott Haze’in üstlendiği korku yapımı The Vault’un yönetmen koltuğunda ise Dan Bush oturuyor. Filmin senaryosunda yönetmenle birlikte Conal Byrne’ın imzası var.